mimoděložní těhotenství se špatným koncem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mona26Mirecek27
Nováček 8 příspěvků 14.12.08 21:17

Ahoj holky je tomu tak týden co jsem přišla o miminko bylo to mimoděložní tak strácím naději na to abych už měla normálně miminko aby jsem ho donosila a byla s přítelem štastná konečně uplná rodinka.Poradte mi jak se ted zbavit pocitu že nemohu donosit dítě. :cry: :cry: :cry:

Reakce:

Verča11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.12.08 22:34

ahojky, zkus zajít do sekce jak postupovat po potratu - je nás tam víc co potratily a už mají zas bříška.asi je to teď pro tebe všechno čerstvé,ale ty pocity jsou normální,já neměla mimoděložní,ale byla jsem na revizi v 8tt v říjnu.měsíc jsem o tom nemohla mluvit,abych se nerozbrečela.ale te'd se snažíme znova,snad to vyjde podruhé

Boriska
Extra třída :D 12332 příspěvků 15.12.08 07:33

Moni - určitě to bude chtít čas, taky mám jedno za sebou :cry: . Jestli jsi otěhotněla přirozeně a žádný jiný problém nebyl, tak otěhotníš zase, neboj :wink: . Mimoděložní neznamená, že nejsi schopna dítě donosit, ale že je někde překážka = v 90% ve vejcovodu - plod tam prospívá,ale protože nemá místečko, tak vejcovod praskne. Takže rozhodně neházej flintu do žita,v únoru už budeš fit a můžeš to znova zkoušet :wink: .

Mona26Mirecek27
Nováček 8 příspěvků 15.12.08 19:51

Boriska děkuji ale uvidíme jak se budu léčit jak se viléčím ale snad to příjde brzo.

barunkaaa
Povídálka 14 příspěvků 16.12.08 15:12

přesně tak to že jsi měla mimoděložní těhotenství neznamená že nejsi schopná donosit dítě. Neboj určitě to vyjde příště já také přišla o mimi v 20tém týdnu ale musíme doufat že vše se obrátí k lepšímu a budeme spokojené maminky

Mona26Mirecek27
Nováček 8 příspěvků 16.12.08 19:19

barunkaaa tak to je mi i u tebe taky lito ale obě se dočkáme určitě budem pak jak říkáš štastné maminky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Nemohou se ani hýbat! Krásná dvojčata (14) umírají na těžkou anorexii

Poslední dobou se objevuje čím dál více případů, které dokazují, jak daleko... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >