Mimoděložní těhotenství - za jak dlouho lze otěhotnět

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 15:01
mimoděložní těhotenství - za jak dlouho lze otěhotnět

Ahoj holky.

Chci se zeptat. Je to týden co jsem prodělala akutní mimoděložní těhotenstvím s praskuntím do břicha… Embryo se špatně vyvíjelo v 7 týdnu. Po 3 dnech v bolestech následovala akutní laparoskopie s odebráním prvého vejcovodu…

Chci se zeptat, zda-li některá to měla stejně a za jak dlouho je vhodné se pokoušet znova o miminko?

Reakce:
AndreaShah
Povídálka 19 příspěvků 16.01.19 15:47

Ja prodelala mimodelozni tehu s naslednym odebranim praveho vejcovodu. Vim, ze se radi pockat 3 az 6 mesicu, ale ja zase slysela, ze je dobre na to „skocit“ hned jak se citis dobre, no a to jsem udelala :oops: a otehotnela jsem 6 tydnu po laparoskopii :lol:
Letos v kvetnu to budou 3 roky, od meho mimodelozniho tehu a ted uz mam dva krasne chlapecky, tak ti moc drzim palce, at jsi brzy v poradku a rychle se ti povede znovu otehotnet :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.01.19 16:04

@AndreaShah
Takže si myslíš že když bychom na to třeba ,,skočili,, teďka tak by se nemuselo nic stát? :)

AndreaShah
Povídálka 19 příspěvků 16.01.19 16:16

Ja bych pockala jednu menstruaci, ale i kdybyste zkusili uz ted, nic se podle me stat nemuze ;)

karkarka
Závislačka 3191 příspěvků 16.01.19 19:41

@AndreaShah tak po tydnu od mimodelozniho bych sex neriskovala.mohla by z toho mit zanet delohy.proste zkouset az po probehnuti prvni porevizni menstruace.

AndreaShah
Povídálka 19 příspěvků 16.01.19 22:34

@karkarka
Ja si taky neumim predstavit, ze bych sexovala uz tyden po laparce, prece jen je to operace. Jen jsem chtela rict, ze si myslim, ze se nemusi cekat kolik mesicu. Proste az se bude citit na sex, nechala bych tomu volny prubeh, u nas to tak fungovalo, ale samozrejme nejsem doktor.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.01.19 08:12

Já byla na operaci na konci října, odebrán levý vejcovod. v nemocnici doporučovali 3měsíce počkat, moje doktorka 5-6měsíců…taky jsme hned nesexovali, také jsem se bála nějakého zánětu..počkali jsme 4 týdny, stihla přijít i MS a pak se hned povedlo. četla jsem právě tady na emiminu, že spousta holek otěhotněla po první ms a vše bylo v porádku. tak jsme to také riskli, moje dr. me teda moc nechválila, ale zatím vse probíha bez problemu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Erika Stárková z Mostu!: Vycpávám si prsa ponožkami, jsem maskot severu

Erika Stárková (34) je aktuálně nejslavnější herečkou Česka, díky roli Dáši v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >