Mimoděložní těhotenství,laparoskopie a jak dàl ???

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

krepelkad
Stálice 80 příspěvků 22.02.17 13:39
Mimoděložní těhotenství,laparoskopie a jak dàl ???

Zdravím všechny maminky, snažilky, čekatalky.. prostě všechny, co prodelali mimodelozni tehotenstvi. Podstoupili operaci s odstranenim vejcovodu, kde bylo miminko uhnizdene. Musim se s vami podelit a vypsat se jak to vsechno spatne snasim ????. Uz od tematu tedy poznate jaky je muj problem. Mimodel.teh. jsem jiz po operaci. Tak jsem se tesila ze uz to konecne po dvou letech klaplo a nakonec tohle. Moje otazka na Vas zni. Jak dlouho jste cekaly na prvni pohl.styk po operaci? Za jak dlouho jste se pokusily znovu na to (skocit ) aby jste meli sve vytouzene mimnko. A jeste dulezita otazka, jak dlouho vam tedy trvalo nez jste otehotnela kdyz je jen jeden vejcovod??? Dekuji vsem kdo me hodi prispevek ???? jsem zoufala a kazda rada me urcite nastartuje at to nevzdam. :(

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 67800 příspěvků 22.02.17 13:49

Hele, nebuď zoufalá :hug: úplně vím, jak se cítíš, ale nebuď :hug: sahali ti i do dělohy? Někdy čistí i dělohu, mlj gynekolog, byl hlavním operatérem mi do dělohy nesahal, právě abycom nemuseli čekat. Takž my měli stak hned, jak jsme se cítila, asi 14 dnů po operaci. Před tím jsme se snažili o dítě několik let, IVF i KETy a nic. No a otěhotněla jsem hned první cyklus po tom mimoděložním. Dcerce už je pět let. Tak nezoufej :hug:

Můj skvělý gynekolog mi tehdy řekl, že šance na otěhotnění klesly jen málo, že zdravý vejcovod zachytí vajíčko i z druhého vaječníku…no tak to jsem mu odmítala takzvaně sežrat, ale je to pravda, já mám totiž jen levý vaječník a pravý vejcovod a otěhotněla jsme ihned po mimoděložním. U tebe s dvěma vaječníky klesla šance minimálně.

Ale vím, jak se cítíš, já se složila, manžel byl ze mě zoufalý, dotáhl mě k jakémusi „čarodějovi“ člověku, jež pracuje s energi a věří takovému tomu něčemu mezi nebem a zemí, člověku, co měl být podle lékařů už dávno bez nohou, měl zlou nemoc, a on nějen že ty nohy měl, ale stále ještě i chodil, i když kulhal, a on mi řekl, že všechno je to vě mně, že miminko nepůjde do usoužené utrápené matky, že miminko půjde jen do spokojeného břicha, že musím začít věřit, že si mám stoupnout každý den před zrcadlo a sama sobě do očí říct, že je všechno v pořádku, že otěhotní, mimčo donosím, že se musím přesvědčit a přestat se soužit. Fungovalo to perfektně.

Tak se vyplač, pak otři slzy, stoupni před zrcadlo, přesvědč samu sebe, že všechno bude fajn a ono bude, uvidíš :hug: :hug: :hug:

krepelkad
Stálice 80 příspěvků 22.02.17 14:00

@terinka4444 dekuji, o deloze me dr. Nic nerikala, uvidim jeste co me rekne muj gynekolog az tam pujdu pristi tyden, mela jsem slozitejsi operaci prej. Mela jsem i srusty po predchozim cisarskem rezu (dcera letos 8let) takze to tam popravili a prej by melo byt vsechno v poradku. Ze sexem mame chvili pockat, uvidim co me rekne ten pristi tyden. Dekuji za radu, tomuhle ja verim ???? az budu trosku lepsi po operaci tak si zajdu na regresi (uvolnovani) melo by pomoc. Jen jsem docetla tvuj komentar a hned jsem zacala plakat :,( :,( :,( ja vyzdyck rikam, nedus to v sobe a radeji se vybrec!

terinka4444
Hvězda diskuse 67800 příspěvků 22.02.17 14:04

@krepelkad neboj, vím, jak je to zoufalé, ale zase bude dobře, uvidíš. Operace v břiše je jedno, říká se, že po potratu, tohle je potrat, je kvůli hormonům pohnojeno, u mě to zafungovalo parádně. A pokud jako nečistili dělohu, tak bych se na to vrhla hned, jak se budeš cítit psychicky na sex.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 14:25

Po mimoděložním jsem se sexem čekala, než mi vytáhli stehy po laparce, tudíž nějakých 10-14 dní. Nezasahovali do dělohy, tudíž řekli, že je to jen na mé psychice, kdy si „troufnu“ do dalšího snažení. Třetí cyklus po operaci jsem otěhotněla, končím 17tt a vše je ok. A to jsem měla dvě operace po týdnu, protože prvně si mysleli, že je mimoděložní na vaječníku, ale byla to prasklá těhotenská cysta, vzali mi část toho vaječníku. HCG dál rostlo a po týdnu jej našli ve vejcovodu, takže znovu narkóza. Hlavu vzhůru, s jedním vejcovodem jde otěhotnět taky ;) T.

krepelkad
Stálice 80 příspěvků 22.02.17 14:51

Hned o neco lepsi naladu :roll: diky

Lidla01
Kecalka 130 příspěvků 22.02.17 17:26

Ahojky. Přesně vím, jak se cítíš. Prodělala jsem mimoděložní a 2.října, na začátku devátého týdne mi laparoskopicky i s těhotenstvím odstranili levý vejcovod. Pořád jsem jen brečela :,( par týdnů mi trvalo se z toho vzpamatovat a navíc jsem měla hrozné bolesti, což mi situaci moc neulehčovalo. Ale na tom pohnojení asi něco bude, protože budu končit dvanáctý týden ;) tím se nechlubím, jen ti chci dát opravdu hodně naděje a hlavně síly, aby si nevěšela hlavu!!! Drž se!!! :kytka:

karkarka
Závislačka 2659 příspěvků 22.02.17 17:56

Prodělala sem mimoděložní těhotenství. byl mi odebrán pravý vejcovod a rozrušeny srůsty po předchozím císaři. znovu už se mi bohužel nepodařilo otěhotnět.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >