Mimodelozni v rohu deloznim-laparoskopie

34
16.4.21 14:45

Mimodelozni v rohu deloznim-laparoskopie

Ahoj holky, mam po laparoskopii..tehu bylo v rohu deloznim.Pani doktorka me chtela usetrit a jen to vypalila a jakoby vyskrabala+kyretaz delohy.Je to bezny postup? Mam strach, aby to nepokracovalo treba dal..nezvladla bych dalsi laparoskopii.Toto je me druhe mimodelozni tehotenstvi. V den zakroku hcg 2200,druhy den rano 980..pristi tyden jdu na kontrolu hcg, jestli jde dolu, ale jsem hrozne nervozni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.4.21 17:34

@Misssssu Taky jsem měla těhotenstvi uložene v rohu, do 13.týdne bušilo srdíčko, pak bohužel ZT. Mně udělali jen klasickou kyretáž, ale buď ráda, asi se chtěla doktorka ujistit, že ti nepoškodí dělohu, při laparoskopii pracují s minikamerkou. Při těhotenství v rohu děložním totiž hrozí, že se děloha roztrhne a pak to taky může vést k neplodnosti. Takže laparoskopie je určitě lepší než klasická kyretáž. Jen ty narkózy jsou bohužel zápřah pro tělo a mozek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.4.21 09:51

Ahojky, já to samé v rohu dělohy v lednu. Před Vánoci krásné // čárky po svatkach jsem šla k Dr 7+3 s tím, že mi pogratuluje.No místo toho ještě ten den do nemocnice a v 9 večer na sal. Zacal Laparkou, kvůli krvácení mě stejně na konec otevřeli a vybraly pravý vejcovod + dočištění kyretáž a aby toho nebylo málo tak i konizace.Na pokoji mazec pořád sem brečela a hlavně sem měla fakt Desnou spolulezici, která ve 30letech řešila tehu jak se toho zbavit :zed: :zed: :P Snažit sme se ještě nemohly, protože z výsledků zjistili že mi pro konizaci toho vzaly málo a ještě nějaké hnusné buňky zůstaly. Zitra jdu znova na konizaci.Tak snad už to bude ok a budeme se moct zase snažit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat