Mimoni na dort

20.7.15 13:37

Mimoňi na dort

Ahoj. Chystam se v noci delat dort s postavickami mimonu. Jelikoz vse budu delat poprve, rada bych prakticke rady jak na to. S dortem se jaks taks poperu ale trapi me postavicky. Vecer jdu na nakup takze vas moc prosim o radu jak na ty postavicky. Jestli koupit marcipan, smartflex, nebo co to vubec je :D a taky jestli koupit barevny, nebo bily a obarvit. Potrebuju ctyri barvy na Mimone a neodhadnu mnozstvi. Je tu nekdo kdo uz mimone delal? Budu rada za jakoukoliv zkusenost. Moc dekuji :kytka: hezky den

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5038
20.7.15 13:53

Ahoj, ja delala nedavno pro sestru…kup si mandlovku Smartflex velvet plus gelove barvy, ty barvi nejlepe…na mimone upotrebis zlutou, cernou a modrou…vypadaji slozite, ale ve skutecnosti byli opravdu snadni…ja teda delala i mimoni holcicky, ale ti klasicti jsou hned hotovi, prikladam foto, kdyz budes chtit vic info tak sz :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3859
20.7.15 13:55
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22506
20.7.15 13:57

@Ondrášovka.N já dělala tyhle, větší, ale poradit s hmotou i barvam, a ti můžu. Kup si smartflex, ten je dobrej, hezky drží. Barvy doporučuji gelové Wilton. Jsou v malých uzavíratelných kelímcích, vydrží dlouho. Kup si bílý - mandlový nebo vanilkový (ostatní nejsou nic moc), na kila nevím, zálečí, jak velký dort a kolik mimoňů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 14:18

@atominnka @Týna K. Jeee holky vy jste uzasne. A kde nejlip na ten Smartflex? Tesco?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18733
20.7.15 14:20

@Ondrášovka.N Odkud jsi? To koupíš ve speciálkách, třeba pobočkách dekordortu a podobné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 14:29

@Luisiana Praha :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18733
20.7.15 14:31

@Ondrášovka.N Tak toho tam asi bude hodně, zadej nějaké cukrářské potřeby Praha do vyhledávače, holky ti určo poradí. Kup si tam mandlový smartflex a ty barvy taky doporučuju wilton, jsou fakt dobré. A hodně moučkového nebo speciálního cukru, ono se to pak začne lepit jak to nabarvíš :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5038
20.7.15 14:33

@Ondrášovka.N zajed do Dortisima, je to ulice Podvinný mlýn :) tam te bude prechazet zrak :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5038
20.7.15 14:35
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.7.15 14:45

Ja vedela ze nezklamete :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22506
20.7.15 14:56
@Ondrášovka.N píše:
@Luisiana Praha :)

tak tam to máš v cajku, měli by ho mít v cukrářských potřebách. Já objednávám přes net ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
20.7.15 14:58

A užij si to :mrgreen: Je to superpatlačka, já u zdobení dortu málem vypustila duši a těch nadávek :cert: :mrgreen: Zvláštní je, že to za to asi stojí :roll: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18733
20.7.15 15:00

@RadkaCh Přesně tak, mě čeká 6ti patrový svatební a už teď mám osypky ale těším se! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
20.7.15 15:35

@Luisiana 8o Osypky? Jenom 8o Pro mě byl ten malý narozeninový pro kluka moje maximum. A hodně, hooooodně si rozmyslím, jestli to budu příští rok absolvovat znovu :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama