Mimořádná okamžitá pom. výplata

Anonymní
24.11.20 12:22

Mimořádná okamžitá pom. vyplata

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s mimořádnou okamžitou dávkou? Zaměstnavatel pritelovi neposlal výplatu a nemáme tak Momentálně žádné příjmy. Neví někdo jak to chodí? Zadost už podal. Teď čekáme, jen by mě zajímalo jak dlouho, protože nájem a jidlo se z něčeho musí zaplatit

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23610
24.11.20 12:32

To dost pochybuju, jinak by si pro mimořádné dávky chodili všichni, kterým se zpozdí nemocenská nebo ošetřovačka (tu momentálně spousta lidí za ten říjen taky ještě nedostalo).
Od toho mají být rezervy, aby se takovéto zpoždění nebo výpadek pokryly.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
796
24.11.20 12:33
@Svistice píše:
To dost pochybuju, jinak by si pro mimořádné dávky chodili všichni, kterým se zpozdí nemocenská nebo ošetřovačka (tu momentálně spousta lidí za ten říjen taky ještě nedostalo).
Od toho mají být rezervy, aby se takovéto zpoždění nebo výpadek pokryly.

Taky si myslím, že nemáte na nic nárok, protoze vy jakoby příjem máte, akorát vám ho ještě neposlal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 12:35

Dostala jsem ještě ten den v hotovosti. Jen 4 tis. Vesnice.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 12:37

On to prave podával včera a nikdo se neozval, přitom když je to “okamžitá” pomoc tak by měli jednat rychle ne?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 12:42
@Anonymní píše:
On to prave podával včera a nikdo se neozval, přitom když je to “okamžitá” pomoc tak by měli jednat rychle ne?

kde jste to podávali? To chce sociální odbor na vsi, nebo městské části. My jsme to dostali z rozpočtu obce.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 12:43

Posílal to na úřad práce elektronicky

• Citovat
  • Nahlásit
8388
24.11.20 12:43
@Anonymní píše:
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemá zkušenost s mimořádnou okamžitou dávkou? Zaměstnavatel pritelovi neposlal výplatu a nemáme tak Momentálně žádné příjmy. Neví někdo jak to chodí? Zadost už podal. Teď čekáme, jen by mě zajímalo jak dlouho, protože nájem a jidlo se z něčeho musí zaplatit

Já teda doufám, že na nic nárok mít nebudete. To by si pak mohl chodit každej druhej…
Spoustě lidem ještě nepřišly ani ošetřovačky, či nemocenská.
Pro takovéhle případy by jste měli mít našetřeno :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 12:45

Na nájem ti nikdo mimořádku nedá, s tím nepočítej. My jsme byli odeslaní do charity, že si máme jít pro jídlo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 12:46
@Anonymní píše:

na úřadě práce nic nedostaneš, sociální odbor a charita.

• Citovat
  • Nahlásit
10219
24.11.20 12:47
@Anonymní píše:

Ty jo, jednou mu neposlal výplatu včas, a hned nemáte na nájem a jídlo? 8o Řekla bych že nic nedostanete, a pokud ano, tak určitě ne na nájem i jídlo. Z jakého důvodu mu zaměstnavatel peníze neposlal? Ty příjem nemáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1787
24.11.20 12:51

Nemyslím si, že máte na něčí nárok. Podle mě ne. Měla by ti pomoct rodina a má bys mít hlavně nějaké úspory. Na tohle stát opravdu nepamatuje. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 12:56

Každý nemá úspory. Pokud byl už předtím ve finanční tísni. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
5313
24.11.20 12:57
@Anonymní píše:

a tohle jsi mu poradila ty? :zed: no koukam, zas dalsi dva financni negramoti se sesli… doufam, ze uz mate do tohoto financniho srabu mimiska… na co mas narok, zvednout zadek a jit pracovat. pro takovehle zoufalce existuji charity, tam ti daji jidlo… by me zajimaly vase myslenkove pochody :lol:… hele, na okraj, kolik mesicne prokourite a propijete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.11.20 13:01

😂 ptala jsem se lidí, co s tím zkušenost mají. Vy ostatní krůty, co se doma jen nudíte mě nějak moc nezajímáte. ❤️…“mimíska” 😂 😂

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat