Reklama

Mindrák z třetího těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 16:09
Mindrák z třetího těhotenství

Ahoj, je mi 25, s manželem máme dvě malé děti a teď jsem v 8tt. Nechci rozebírat zda jsme to plánovali či nikoliv. Každopádně nedokážu říct, jestli z toho mám radost nebo ne. Na jednu stranu se strachuji, jestli je vše v pořádku a na druhou stranu jsem se k doktorovi objednala až na příští týden, kdy budu končit 9tt a vůbec se mi tam nechce. Mám depky z toho, jak se na mě bude rodina, známí, doktoři a celkově okolí dívat, že v tomhle věku budu mít už 3. dítě. :roll: Strašně mě tyhle myšlenky trápí. Jsem totiž taková citlivka, která velmi špatně snáší kritiku nebo i jen zlý pohled :)


Reklama

Reakce:
 
tininas
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 28.08.18 16:19
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 25, s manželem máme dvě malé děti a teď jsem v 8tt. Nechci rozebírat zda jsme to plánovali či nikoliv. Každopádně nedokážu říct, jestli z toho mám radost nebo ne. Na jednu stranu se strachuji, jestli je vše v pořádku a na druhou stranu jsem se k doktorovi objednala až na příští týden, kdy budu končit 9tt a vůbec se mi tam nechce. Mám depky z toho, jak se na mě bude rodina, známí, doktoři a celkově okolí dívat, že v tomhle věku budu mít už 3. dítě. :roll: Strašně mě tyhle myšlenky trápí. Jsem totiž taková citlivka, která velmi špatně snáší kritiku nebo i jen zlý pohled :)

Nikdo se na Tebe nebude dívat špatně. Přece nemáš na čele napsáno - je mi 25 a čekám 3. dítě.

Každý má svých problémů dost, takže poslední co chce řešit, jsi ty a Tvé děti.

Ale hlavně. Vy jste přece neudělali nic špatně - milujete se, rozumíte si, vychováte dvě zdravé děti, jste schopni zvládnout i to třetí. Já bych to rozhodně neřešila.

Gratuluji a ať se třeťátko narodí zdravé.

Edit: Je to jen v Tvé hlavě.

Příspěvek upraven 28.08.18 v 16:43

 
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7620 příspěvků 28.08.18 16:26

A rodina vás živí? Ostatní vás živí? Ne! Chcete třetí dítě? Je mi taky 25 a čekám druhé a kdyby na to přišlo budu mít dětí klidně 5 a věř že dnes nikdo neřeší kdo má v kolika kolik dětí, kamarádce je 21 a měla tři děti (bohužel jedno umřelo :( ) a nikdo to neřešil a to měla prvního v 17 letech :)

 
Ariadne
Echt Kelišová 8710 příspěvků 28.08.18 16:26

Gratuluju k tehu,ať je vše ok. Blbe koukat nebudou, však jste slušní lidi a nemáte se za co stydět. Obrn se však na otázky nepříjemné. Lidi jsou občas netaktní.

 
Russet
Extra třída :D 10277 příspěvků 28.08.18 16:41
@Anonymní píše:
Ahoj, je mi 25, s manželem máme dvě malé děti a teď jsem v 8tt. Nechci rozebírat zda jsme to plánovali či nikoliv. Každopádně nedokážu říct, jestli z toho mám radost nebo ne. Na jednu stranu se strachuji, jestli je vše v pořádku a na druhou stranu jsem se k doktorovi objednala až na příští týden, kdy budu končit 9tt a vůbec se mi tam nechce. Mám depky z toho, jak se na mě bude rodina, známí, doktoři a celkově okolí dívat, že v tomhle věku budu mít už 3. dítě. :roll: Strašně mě tyhle myšlenky trápí. Jsem totiž taková citlivka, která velmi špatně snáší kritiku nebo i jen zlý pohled :)

Doktor, pokud jsi zdravá a těhotenství nic nebrání, neřekne nic. Je to tvoje věc. Jestli je uživíte a postaráte se, kecy ostatních vás nemusí trápit. Já bych tolik dětí v 25 nezvládla, ale já nejsem ty. Lidi si vždycky něco najdou, všem se nezavděčíš nikdy. Pak bych zvolila ooravdu spolehlivou antikoncepci. Abys nemusela podobné pocity zažívat. Příchod nového života by měl znamenat radost. Zas taková samozřejmost přivést na svět zdravé dítě to není.

 
Plesss
Stálice 87 příspěvků 28.08.18 17:00

Já jsem taky mladá, a doma máme 2 chlapáky-dvojčata, a teď jsem taky těhotná 19tt,a věř mi že tohle neřeším.Ať si každý myslí co chce. Myslím si že to zvládneš, zvládla si dvě tak proč ne to třetí mimino.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 17:06

Ahoj, mi je 27 a taky čekám 3 dítko. Jsem tedy teprve 5tt. Taky si říkám, co na to řeknou ostatní, ale je mi to jedno. Je to naše dítko a nikdo ho živit nebude. Sice se už obrňuju na otázku, to jste udělali jenom kvůli tomu, že chcete zkusit toho kluka. To slyším od dost lidí, že máme „jenom“ holky a kdo bude pokračovat v rodu. :zed: Anonym je to čerstvé těhotenství a nechci ať se to někdo dozví.

 
amalka3455
Kecalka 312 příspěvků 28.08.18 17:08

To máš asi jedno. Vždycky se najde někdo, kdo bude mít chytré řeči. Když jsem byla v porodnici s druhou dcerou, návštěva spoluležící(23) jí tam chválila, že má děti brzy, že je to hnus, když rodí ty staré nad 30… Za týden na to mi bylo 34. A zvažuju cca za rok taky třetí, no jestli se zadaří, budu rodit v 36-37. A pohledy nebo kecy okolí mi budou fuk.

 
Karleon
Kelišová 5277 příspěvků 28.08.18 17:22

Moje máma si taky kdysi vyslechla svý, když mě čekala (jsem třetí dítě, jí bylo tehdy 23), ale nemám pocit, že by mě nemilovala nebo toho někdy litovala.

 
Overlook
Kecalka 305 příspěvků 28.08.18 18:51

Doktor by tě mohl naopak spíš pochválit, že máš děti mladá. A tomu zbytku je po tom houno, ono vždycky bude něco, co budou lidi řešit. Buď jsi na děti mladá/stará, máš jich málo/hodně, moc daleko/blízko od sebe, když máš holky, tak kdy bude kluk, když máš kluky, tak zase kdy bude holčička, kdo má jedno, tak zas kdy bude druhý a že jedináček je chudák, kdo má tři a víc, tak zas chudáci, že jich je hodně. To by ses musela zbláznit.

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.18 19:28

Píšu anonymně protože těhotenství je taky čerstvě zjištěné.
Takže… Je mi 27 mám dva kluky trošku starší nejsou to 2 leté mláďata . Čekám třetí miminko s přítelem se kterým jsem 10 měsíců.A víš co?Vůbec mi to nevadí.Rodině to chci oznámit až po prvním screeningu ,abych měla " jistotu " , že vše jde podle plánu.
Každopádně jsem trošku jako ty, taková ta citlivka která nesnese kritiku.
Navíc já doufám tentokrát v holčičku i kdyby to byl chlapeček tak se nezhroutím.
A?Těším se.Bude to moje poslední těhotenství , poslední uzlíček kterého budu držet v náručí.Chci si to užít a nikdo mi to nezkazí. :*


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >


Reklama