Minera po šestinedělí (při kojení)

Anonymní
24.8.20 09:03

Minera po sestinedeli (při kojení)

Ahojte. Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s teliskem Minera. Uvažuji nad nim.

Chci se zeptat jak jste to měli s krvácením jestli nastoupilo hned nebo jak? Popřípadě jestli byste měli doporučení na nějakou jinou,,lepsi,,?

Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4329
24.8.20 13:00

Jmenuje se to Mirena. Nechala jsem si ji dát asi 4 měsíce po porodu. Cca 4 týdny jsem spinila, pak klid. Cyklus se mi obnovil za dalších asi 5 měsíců, napřed jen spineni, pak už klasické krvácení. Zatím to bylo 3×, hezky pravidelně. Uvidíme, jak to bude dál. Krvácení by se mělo postupně ztrácet, tak v to doufám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11654
24.8.20 13:04
@Anonymní píše:
Ahojte. Chtěla jsem se zeptat na vaše zkušenosti s teliskem Minera. Uvažuji nad nim.

Chci se zeptat jak jste to měli s krvácením jestli nastoupilo hned nebo jak? Popřípadě jestli byste měli doporučení na nějakou jinou,,lepsi,,?

Dekuji

Je to Mirena. Po druhém dítěti jsem si ji nechala dát hned po šestinedělí, chvíli jsem po zavedení krvácela a pak lehce špinila. Nepravidelné špinění se objevovalo asi rok, než si vše sedlo a menstruace úplně zmizela. Vytahovala jsem ji po pěti letech a cyklus znovu naskočil okamžitě. Za sebe doporučuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
25.8.20 16:08

Ahoj:) hackuji se…kolik jste platily? Jak se pohybuje cenove? :think: diky;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama