Mini Indánky s čokoládovu náplní - hledám recept

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
tumpach
Kelišová 6494 příspěvků 12.12.18 18:44
Mini Indánky s čokoládovu náplní - hledám recept

Ahojk holky,
hledám marně recept na mini indánky s čokoládovou náplní, našla jsem to letos v jednom časopisu, konkrétně časopis Překvápení (ale nevím stoprocentně). Nemáte, prosím, někdo na ně recept, strejda google mi nepomohl, nebo jsem na něm špatně hledala, chtěla jsem to poprvé vyzkoušet, ale nemohu najít :nevim:
Díky všem za pomoc :)
A ještě jeden dotaz: nemáte holky nějaký recept na osvědčené cukroví, a nemusí být tak sladké? Díky všem za rady :)

Reakce:
MartiJára
Ukecaná baba ;) 1169 příspěvků 12.12.18 19:48

Mě se celkem osvědčili malé košíčky-muffiny, dělám je různě, dneska jsme zkusili skořicové s lískovými oříšky a navrch půlku ostružiny. Klidně bych je použila i na vánoční stůl mezi ostatní cukrový. Košíky jsem koupila 8cm, ale mohou být i jiné. Těsto klasické třené (cca 20košíčků: 1celé vejce, pol.mouka,kypřící prášek, kousek másla-tady rozhodně nenahrazovat jiným tukem, cukr klidně krystal, trocha mléka,mletá skořice, lískové oříšky, vše dávám od oka tak aby těsto bylo pěkné ani tuhé ani tekuté a dalo se pěkně přendavat lžičkou a peču na 200C cca 10-12minut) s malou dcerkou 3,5roku super a je to hotový zachvilku :D Bohužel nevydržely tak budu muset zadělat znova a tentokrát třeba s kokosem a kousky čokolády :D
jinak ten recept na indiány bych brala taky :D

lucynka25
Echt Kelišová 8284 příspěvků 12.12.18 20:02

@tumpach na cukroví se zkus podivat TADY, jinak ty indianky bych taky brala :jazyk:
Zkusim se pozeptat ;)

lucynka25
Echt Kelišová 8284 příspěvků 12.12.18 20:06

Zadala jsem dotaz v jedne pecici skupince na fb,tak uvidime.

Jinak klasicke indianky jsem nasla hned na googlu a asi je zkusim :palec:

tumpach
Kelišová 6494 příspěvků 12.12.18 20:28
@lucynka25 píše:
@tumpach na cukroví se zkus podivat TADY, jinak ty indianky bych taky brala :jazyk:
Zkusim se pozeptat ;)
jé ty jsi hodná, děkuju, já vždycky všechno vystřihnu na návštěvě, strčím do kabelky, udělala jsem úkli a pak hop a je to v košíku :mrgreen: :mrgreen: :(
@MartiJára píše:
Mě se celkem osvědčili malé košíčky-muffiny, dělám je různě, dneska jsme zkusili skořicové s lískovými oříšky a navrch půlku ostružiny. Klidně bych je použila i na vánoční stůl mezi ostatní cukrový. Košíky jsem koupila 8cm, ale mohou být i jiné. Těsto klasické třené (cca 20košíčků: 1celé vejce, pol.mouka,kypřící prášek, kousek másla-tady rozhodně nenahrazovat jiným tukem, cukr klidně krystal, trocha mléka,mletá skořice, lískové oříšky, vše dávám od oka tak aby těsto bylo pěkné ani tuhé ani tekuté a dalo se pěkně přendavat lžičkou a peču na 200C cca 10-12minut) s malou dcerkou 3,5roku super a je to hotový zachvilku :D Bohužel nevydržely tak budu muset zadělat znova a tentokrát třeba s kokosem a kousky čokolády :D
jinak ten recept na indiány bych brala taky :D

no koukám, že je víc, vypadalo to hezky, ale recept fuč :D ¨
a ty muffiny asi vyzkouším :)

lucynka25
Echt Kelišová 8284 příspěvků 12.12.18 20:58

@tumpach plnene nikdo nic,dostala jsem recept na klasicke indianky ,ty mozna vyzkousim :think: bilku mam dost

tumpach
Kelišová 6494 příspěvků 12.12.18 21:10
@lucynka25 píše:
@tumpach plnene nikdo nic,dostala jsem recept na klasicke indianky ,ty mozna vyzkousim :think: bilku mam dost

no teď p řemýšlím jestli to nebyly špičky, před chvilkou jsem podobný recept našla, ale je mi to divné protože vypadalo na fotce jako indián :oops: :think:

lucynka25
Echt Kelišová 8284 příspěvků 12.12.18 21:26

@tumpach jo na spicky mi tam taky davaly zensky recept :think: je to mozny,prohledala jsem snad vsechno a plnene proste ne a ne..

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >