Mini zakusky/ mini dorty na svatbu

11.6.15 13:52

Mini zakusky/ mini dorty na svatbu

Holky, slibila jsem sestre pommic s organizaci takove male svatby. Vzala jsem si na starost obcerstveni a rada bych sehnala nejake pekne, zajimave zakusky/dortiky. Rada bych zaroven nejake dobre, z poctivych surovin.
Svatba je pristi patek, Praha/stredocesky kraj.
Dekuji moc za pripadne tipy, namety a zkusenosti!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8442
11.6.15 13:57

@TerčaVarča : teda za týden, to máš co dělat. Chceš je kupovat nebo vyrábět?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8135
11.6.15 14:03

Chceš tip na cukrárnu nebo recept? Já bych upekla linecké košíčky s krémem a ovocem a malé věnečky a větrníčky, nějaké čokoládové roládky, a to bohatě stačí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.6.15 14:17

No jo holky, svatba byl takovy rychlo napad, snoubenci jsou spolu 25 let :mrgreen: tak je to takova legrace…ale chteli bysme to i tak hezky…
Ja jsem 3v1,lezim, mam zivot naruby-mam spoustu casu a zadny vykon:-)
Takze shanim cukrarnu nebo cukrarku…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8442
11.6.15 14:21

@TerčaVarča : my měli minidezerty z dortydomu.cz a byly výborný, ale je to skoro 10 let. Hodně si chválí a je to levnější z učiliště chabařovická:
http://www.ouchabarovicka.cz/index.php?…, výborné minidezerty dělají taky v golden pacific café…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
335
11.6.15 14:23

Já znám minidezertíky z Golden Pacifik z Nových Butovic. Jsou skvělé, snad by s nimi byla dohoda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6875
11.6.15 14:36

Pekárna a cukrárna ve Vodičkově ul., přímo na tram. zastávce směrem od Václaváku. Mají tam vynikající minizákusky, velmi slušný výber, kus za 9,– Kč. Určitě by to tam šlo objednat a v den svatby ráno čerstvé vyzvednout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31691
11.6.15 16:21
@Blankaspl píše:
Já znám minidezertíky z Golden Pacifik z Nových Butovic. Jsou skvělé, snad by s nimi byla dohoda.

jo, taky jsem je chtla doporučit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama