Minifritéza fondue Lidl zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HanulkaUH
Kecalka 260 příspěvků 12.09.18 20:52
Minifriteza fondue Lidl zlusenosti

Chtěla jsem se zeptat, jestli má někdo zkušenost. Měla jsem původně větší fritezu z Lidlu a s tou jsem byla spokojena. Teď jsem pořídila tu menší a první hranolky nic moc. Zvenku spis gumové, uvnitř suché? Je to rukama nebo fritezou? Dělala jsem na 170 asi 20 minut

Reakce:
Kacenka.k8
Povídálka 47 příspěvků 12.09.18 21:07

Ty delas hranolky ve friteze 20 minit??? 8o :mrgreen: to se nedivim, ze nejsou k jidku :lol: :lol: hranolky se smazi pri vyssi teplote v rozpalenem oleji cca 3 min :jazyk:

HanulkaUH
Kecalka 260 příspěvků 12.09.18 21:23

No mě to přišlo divne, v te staré jsem delala tak 5 min. Ale byly porad strašně bledé

Monique123
Stálice 81 příspěvků 12.09.18 21:41

zkus to znovu, na první olej jsou vždy bledé a o ničem :lol:

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 12.09.18 22:10

Taky jsem ve friťáku, ne konkrétně z lidlu smažila tak 12 minut do zlatova a byly výborné.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >