Mini interupce Praha/Plzeň

Anonymní
6.5.20 11:07

Miniinterupce Praha/Plzeň

Holky, potřebuji radu a dříve, než strhnu vlnu kritiky, protože se pídím po interupci, otěhotněla jsem přes antikoncepci… Chtěla bych se zeptat na zkušenosti a ceny interupce ( do 6 tt) Praha až Plzeň. Je nějaké zařízení, kde to udělají komplet tzn abych nemusela čekat než mě můj gyn objedná a napíše žádost? Jak to vychází komplet cenově komplet?
Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1950
6.5.20 11:26

Začínám si říkat, že nechtěně otěhotnět se dá snad jen přes antikoncepci :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1484
6.5.20 12:37

@Serpentini jo ja si to taky říkala :mrgreen: hele ja mela telisko mirena asi rok a půl no a při kontrole na gynde mi dr oznámil ze telisko nikde. Našli mi ho až v malé pánvi :mrgreen: no a my se nijak nechranili. Nastesti jsem teda neotehotnela. Ono žádná ochrana nemá 100 %ani ty prášky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13432
6.5.20 12:59
@Anonymní píše:
Holky, potřebuji radu a dříve, než strhnu vlnu kritiky, protože se pídím po interupci, otěhotněla jsem přes antikoncepci… Chtěla bych se zeptat na zkušenosti a ceny interupce ( do 6 tt) Praha až Plzeň. Je nějaké zařízení, kde to udělají komplet tzn abych nemusela čekat než mě můj gyn objedná a napíše žádost? Jak to vychází komplet cenově komplet?
Děkuji za odpovědi

Většinou chtějí žádost, obvolala bych nemocnice a připrav si 5-7 tisíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1950
6.5.20 13:30

@-Sára já teda osobně nikoho kdo by otěhotněl přes prášky neznám a to je kolem mě berou nebo spoustu let braly všechny ženský v okolí včetně mě. Jen u Mireny tomu věřím, tam už jsem slyšela dost negativních ohlasů a myslím, že jich bude přibývat, Mirena je teď totiž celkem IN, můj gyndař se mi ji taky pokoušel nacpat a měla jsem problém mu to vymluvit. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
627
7.5.20 09:07

Papír od gynekologa určitě potřebuješ ten stojí cca 1K.
Pak samotný zákrok zaplatíš také. Celkově mě to vyšlo na 5-6K už si to nepamatuju přesně. Byla jsem v pražské soukromé klinice.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6877
7.5.20 09:11
@Serpentini píše:
@-Sára já teda osobně nikoho kdo by otěhotněl přes prášky neznám a to je kolem mě berou nebo spoustu let braly všechny ženský v okolí včetně mě. Jen u Mireny tomu věřím, tam už jsem slyšela dost negativních ohlasů a myslím, že jich bude přibývat, Mirena je teď totiž celkem IN, můj gyndař se mi ji taky pokoušel nacpat a měla jsem problém mu to vymluvit. :?

Ja mam kamaradku ktera otehotnela pres HA ale do toho samozrejme brala antidepresiva.. tak to je jasny „zaklad“ na snizeni ucinku HA :mrgreen: doktorka ji to nejak zapomnela rict, ze nesmi brat antinu kdyz zobe antidepresiva.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama