Minimálka / Nativ Gennet Praha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Blanka S
Kelišová 5045 příspěvků 24.10.11 13:13
Minimálka / Nativ GENNET PRAHA

Ahoj všem :mavam:
Ve čtvrtek mi byla přerušena stimulace na mé 4 IVF. Pro špatnou odezvu vaječníků a trvající krvácení.Moje FHS je 10,7 a AHM 0,16 :-( Přemýšlím co dál na další pokus IVF 80 tis. nemáme a tak zvažuju nativ nebo minimáklu chodím do Gennetu Praha k DR.Brandejské. Je tady některé co jí to po nativu vyšlo?nejlépe z Gennetu,abych věděla jak to tam i chodí. Díky moc za rady a info.

Reakce:
Nika Shams
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.11.11 15:09
Ahoj, jsem po jednom IVF - zastaveno, nereagovaly vaječníky…teď jsem ve gennetu a v prosinci zkusíme nativ bez stimulace… Jak jsi na tom? :mavam:
Blanka S píše:
Ahoj všem :mavam:
Ve čtvrtek mi byla přerušena stimulace na mé 4 IVF. Pro špatnou odezvu vaječníků a trvající krvácení.Moje FHS je 10,7 a AHM 0,16 :-( Přemýšlím co dál na další pokus IVF 80 tis. nemáme a tak zvažuju nativ nebo minimáklu chodím do Gennetu Praha k DR.Brandejské. Je tady některé co jí to po nativu vyšlo?nejlépe z Gennetu,abych věděla jak to tam i chodí. Díky moc za rady a info.
maeta
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 30.11.11 23:36

Ahoj. Ja take chodim do Gennetu a zatim mam za sebou 3× IUI, ale uz mi dochazi trpelivost nebo spis energie, nadseni …atd.
Co je presne nativ? Jevi se mi to, ze by to mohlo byt setrnejsi, nez IVF. Mozna by to bylo neco pro mne, ze s IVF mam trochu problem.
Diky za info.

Nika Shams
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.11 09:21
Nativ je šetrnější než IVF v tom smyslu, že nejsi tak narvaná hormonama. Je NATIV buď bez stimulace nebo s minimální stimulkou. Já mám zkoušet bez stimulace, tak uvidím :-) Jenom teď čekám na mrchu, už mám 3 dny zpoždění a vůbec si to nedokážu vysvětlit. A to v Gennetu mají poslední ET 17.12., takže to už asi letos nestíhám :,( Teď si mám volat na výsledky AMH, ale bojím se, že mám nízký číslo… Jsem už fakt magor :mrgreen:
Je mi líto, že Ti to zase nevyšlo, ale věřím, že cesta se najde, vše má svůj čas.
Papa, hezký den, Verča :hug:
maeta píše:
Ahoj. Ja take chodim do Gennetu a zatim mam za sebou 3× IUI, ale uz mi dochazi trpelivost nebo spis energie, nadseni …atd.
Co je presne nativ? Jevi se mi to, ze by to mohlo byt setrnejsi, nez IVF. Mozna by to bylo neco pro mne, ze s IVF mam trochu problem.
Diky za info.
maeta
Zasloužilá kecalka 617 příspěvků 01.12.11 12:46

Diky moc za odpoved. Ja jdu 9.12 na UZ tak se zeptam, jestli by to neslo udelat uz ted.
Co je AMH? Ja krom IUI nic nepodstupovala, tak jsem jalova v techto vecech.Jo a plati se predem, nebo jak to je?
Jdu nekde vygooglit jak se meni od ledna veci kolem IVF.

Nika Shams
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.11 21:24
Ahoj :-) Zkus se zeptat, za to nic nedáš. Myslím, že se platí vždy ten den, kdy ti dělají nějaký úkon, třeba odběr, ale já v tomhle nejsem moc zkušená. Byla jsem jen v jednom CARU a platila jsem jen za léky. Dál jsme se nedostali. V Gennetu jsem byla jednou na vstupní konzultaci, odběru krve a UTZ a nic po mě nechtěli. AMH je nějaký hormon, který ukazuje, jestli máš ještě nějaký vajíčka v zásobárně. Hodnota musí být víc, než 1.Dej vědět :-) :mavam:
maeta píše:
Diky moc za odpoved. Ja jdu 9.12 na UZ tak se zeptam, jestli by to neslo udelat uz ted.
Co je AMH? Ja krom IUI nic nepodstupovala, tak jsem jalova v techto vecech.Jo a plati se predem, nebo jak to je?
Jdu nekde vygooglit jak se meni od ledna veci kolem IVF.
Nika Shams
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.11 16:04

Ahoj holky :-)
Mám hodnotu AMH 0,48. Asi dost blbý, co? Povedlo se někomu s tímto otěhotnět?

Nika Shams
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.12.11 15:32

Holky, jakou mají mít folíky velikost při OPU?

Váš příspěvek
Reklama