Minimální IVF ve 40 letech

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.12.16 16:18
Minimální IVF ve 40 letech

Ahoj, je tady někdo okolo 40 let, kdo má za sebou úspěšné IVF? Bohužel mi až po letech snažení zjistili špatnou imunitu (toxicita proti embryům v důsledku endometriozy). AMH mám okolo 1, takže mi lékař doporučil zkusit ještě ivf s vlastním vajíčkem.

Reakce:

estrela
Závislačka 4488 příspěvků 30.12.16 23:19

Minimálka v 39,jeden folikul - už mu budou tři roky :) Byl to čtvrtý pokus, také problémy s imunitou, jukni do popisku. Držím palce!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >