Reklama

Minimální stimulace - jak to chodí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

margaretka90
Kecalka 318 příspěvků 17.08.18 21:22
Minimální stimulace-jak to chodí?

Ahojte, možná ke tady takových témat více ale co jsem viděla tak buď starého data a nebo ne přímo to co by mě zajímalo. Proto zakládam nové. Čeká mě minimální stimulace v CAR, po nepovedených pokusech. Zajímá mě jaké léky se pro této stimulaci berou, zda se píchani i nějaké injekce. Nejspíš už z názvu vyplývá že že to budou minimální dávky ale co mě zajímá nejvíce tak je to kolik vám odebrali vajicek když do sebe,,necpem,, větší dávky hormonů. Mám totiž strach aby vůbec nějaké byly. Zdá jsou kvalitnější nebo je to stejné jak u jiného druhu stimulace (vím že je to hodně individuální) jaká je vaše zkušenost prosím.

Reklama

Reakce:

Anonym82
Závislačka 3913 příspěvků 17.08.18 21:37

@margaretka90 miňimalni stimulace se vetsinou dělají u diagnóz se snížením AMH a tudíž těch odehraných vajicek nebývá moc. S mražení asi tedy moc nepocitej. Nicméně se říká, ze ta kvalita po minimalkach je vyšší. Co se tyče stimulace, tak se vetsinou na zacatku cyklu zacne brát v pilulkach Clostilbegyt ci Femaru a pak teprve se k tomu prchají hormony dle reakce vaječníku. Ja jsem měla 2× minimálku s clostilbegytem, vzdy oďbrana 3 vajíčka a z te druhé mam doma dceru. Ted jsme zkusily Femaru a bylo dokonce 6 vajicek a i když nezbylo nic na mražení, tak jsem opět těhotná. Zkus mrknout na diskuzi Nízké AMH.

margaretka90
Kecalka 318 příspěvků 17.08.18 21:47

@Anonym82 já právě poprvé měla kratky protokol pak dlouhy a nevyšel ani jeden tak mi teď rikali ze zkusíme minimální stimulaci. Nevím jak to je ale clostilbegyt se může brát jen pár cyklu a já už ho měla od gyndy. Tak proto mě to zajímalo. Odebrali mi víc vajicek ale do transferu vždy vydrželo jen jedno a to se nechytlo

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Reakce na volby:„Senát je cena útěchy,“ směje se senátorům Zeman

Včerejší sčítání hlasů v senátních volbách určilo dva kandidáty, kteří... číst dále >

Pád Lukáše Rosola: Hraje za almužnu, nemá ani na sedadlo v autobuse

Byl považován za naději českého tenisu a svého času se před ním sklonil... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >