Minimální stimulace: kolik vajíček

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
30.10.21 19:25

Minimální stimulace: kolik vajíček

Ahoj,

je to někdo, kdo má zkušenosti s minimální stimulací? Jak to probíhalo? Kolik bylo vajíček? Říká se, že při minimální stimulaci je jich méně a jsou kvalitnější. Je to opravdu tak?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10825
30.10.21 19:43

Zdroj tvých informací?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.21 17:00

Hledala jsem všude mozne. Tohle bylo na strankach jedne kliniky v USA. Někde minimalku nedoporučují, protože je jednoduše míň vajíček a tudíž i menší celkova uspesnist cyklu. Mam problem s nekvalitnimi vajicky, tak hledam cesty, jak na to.

• Citovat
  • Nahlásit
37
4.11.21 08:04

Dost často pomůže změnit stimulační preparát..někdy i kliniku.
Naposledy v jiné klinice navržen Pergoveris například, místo gonalu. Samosebou tyto pera už nejsou minimální stimulace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 08:13

Minimálka u mě - 0-3 vajíčka. Jenomže já mám hodně nízké AMH a vysoký věk. Slovem doktorů - nenastimuluje se, co tam není a proto doporučili minimálku.

• Citovat
  • Nahlásit
37
4.11.21 08:27
@Anonymní píše:
Minimálka u mě - 0-3 vajíčka. Jenomže já mám hodně nízké AMH a vysoký věk. Slovem doktorů - nenastimuluje se, co tam není a proto doporučili minimálku.

Jasný chápu, myslela jsem, že ta minimalka je jen vaše možná alternativa. :think:,ale ne jediná, to je práce.
S tím jinak nemám zkušenosti.
Držím pěsti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 08:37

A jaký jste měly protokol na minimalku? Já 42 let, clostilbegyt + gonal, 7 folikulů, 5 oocytů ale do 5. Dne jen 1 blastocysta a nechytlo se. :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 15:12

Dekuji vsem za prispevky. Ja mam prave vysoke AMH ale vzdy velky podil nezralych vajicek. Takze i pri vysoke davce hormonu mam max 5 zralych vajicek. tak hledam jine moznosti. jinak CAR jsme menili, ale ani to nepomohlo…

• Citovat
  • Nahlásit
44
6.11.21 22:32

2-4. Měla jsem dvě minimalky. Také špatná kvalita. A u mě líp než na normální, ale bohužel se nedařilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.11.21 09:19

@Slluci Ahoj,
muzu se zeptat na duvody, ktere vas vedly k IVF? U nas puvodne spatne spermie, az behem prubehu se vzdy objevil velky podil nezralych vajicek..

• Citovat
  • Nahlásit
30
8.11.21 15:24

Já mám skoro čtrnáctiletého syna, ale před devíti lety jsem potratila na začátku těhotenství, byla jsem i na čištění a od té doby neotěhotním. Dle doktorů je to u mě věkem, je mi 38. Ale samozřejmě mám málo vajíček, špatná kvalita a manžel horší spermiogram.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat