Minimální výše rodičáku

6.3.21 07:21

Minimalni vyse rodicaku, zdravotni

Ahoj, pry je minimalni vyse rodicaku 50 Kc. Abych co nejdrive vycerpala RD tak je mozneze zacatku napalit castku a pak treba rok do tretich narozenin pobirat mesicne treba jen 1000 Kc? Abych nevypadla ze systemu a stat za me platil zdravotni a presto bych mela jistotu, ze si penize vyberu. Ma to tak nekdo prosim??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7638
6.3.21 07:35

Ano. Je to možný takto to nastavit. Je to tvoje volba. Klidně většinu vybrat tady za půl roku, pokud můžeš, a pak zbytek do 3 let si nechat posílat 50kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67
6.3.21 07:55

Mám to v plánu stejně. Rádi bychom si pořídili v dohledné době druhé dítě a taky- vzhledem k situaci- si z toho, co prijde „navíc“, dělám rezervu.
Zatím jsem si to nastavila do 2.narozenin a s paní na pracáku jsem domluvená, že mám přijít tak čtvrt roku předem a změníme to. Na výši prý vůbec nezáleží, musí prostě jen něco chodit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9268
6.3.21 13:09
@e Marry píše:
Mám to v plánu stejně. Rádi bychom si pořídili v dohledné době druhé dítě a taky- vzhledem k situaci- si z toho, co prijde „navíc“, dělám rezervu.
Zatím jsem si to nastavila do 2.narozenin a s paní na pracáku jsem domluvená, že mám přijít tak čtvrt roku předem a změníme to. Na výši prý vůbec nezáleží, musí prostě jen něco chodit.

Musí to být minimálně těch 50 Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat