Miniškolka Praha 9 - Újezd nad Lesy?

15
14.7.13 19:12

Miniškolka Praha 9-Újezd nad Lesy??

Zdravím, nemáte někdo tip, odkaz..zda není v Újezdě nad Lesy nějaká miniškolka, domací školka, nebo něco takového? Dcera se mi nedostala do školky a když vidím ceny těch soukromých…
Díky za každou radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

767
14.7.13 19:41

Ahoj,

zkus se podívat sem:

http://www.soukrome-skolky-praha.cz/baby-centrum

Je to, tuším, soukromá domácí školka ;-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
14.7.13 19:48

Ahoj, jedna domaci skolka tady je ale nevim jak se jmenuje. Zitra az pujdem s malym na prochazku tak se ti kouknu. Ma to pani v rodinym baracku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
170
18.7.13 11:51

Stastedeti.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.13 16:53

Bydlím v Běchovicích a také hledám školku pro dceru. Byla jsem se podívat v Kindergartenu a Levandulce v ÚnL a nijak mě to neoslovilo(malé prostory). Moc se mi ale líbí Foxíkova školka na Jahodnici, mám to při cestě do práce. Krásné prostory, zahrada s prolézačkami a trampolínou, kterou dcera miluje. A mají také opravdu pestrý program. Pokud by měl někdo nějaké reference na školku, budu za ně ráda, ale jsme téměř rozhodnuti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
17.9.18 11:58

Ahoj, my jsme ted rok chodili do Babycentra V zahrade, male se tam moc libilo, je tam kolem 10 deti, hezka rodina vilka, zahrada, kousek od lesa. Maj hezkej web a hodne fotek tak na to mrkni. Ted chodime do statni do ZS a je to pro me docela sok:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama