Ministryně financí

452
21.4.20 21:34

Ministryně financí

Co říkáte na paní Schillerovou? A normalni člověk si do kadeřnictví zajít nemůže a chudák kadeřnice mají problém se uživit, jenom vláda jako vždy může všechno :poblion:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5418
21.4.20 21:37

Jsem cekala, kdo se takove blbosti chytne. Vzdyt nemusela byt v kadernictvi, moznosti je spousta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1484
21.4.20 21:39

Proboha 8o říkala že si účes děla sama. Myslim že toto snad zvládne i úplný lempl.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1588
21.4.20 21:40

Myslím, že bude stejně vypatlaná ať má na hlavě cokoliv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
21.4.20 21:43

Holky, když jsme u řešení blbin.. Já taky jednu přidám :D Jak mohli natočit tu ULICI v karanténě?? Rodinný příslušníci nejsou, 2 lidi nedodrženo, 2 metry odstup taky ne.. miloš si tam dokonce sundal roušku.. Ale teda jako peckaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Prý: Držte si odstup pane Prymulo :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26346
21.4.20 21:44
@krajta píše:
Co říkáte na paní Schillerovou? A normalni člověk si do kadeřnictví zajít nemůže a chudák kadeřnice mají problém se uživit, jenom vláda jako vždy může všechno :poblion:.

Ty nevíš, že kadeřnice mají povoleno chodit domů?
Sice se to nedoporučuje, ale nezakázali to.

Druhá možnost je, že si udělá účes sama, já osobně si také udělám cokoliv…

A fakt budeme někomu závidět vlasy a zakládat diskusi kvůli tomu? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7370
21.4.20 21:44
@Zlobolka123 píše:
Holky, když jsme u řešení blbin.. Já taky jednu přidám :D Jak mohli natočit tu ULICI v karanténě?? Rodinný příslušníci nejsou, 2 lidi nedodrženo, 2 metry odstup taky ne.. miloš si tam dokonce sundal roušku.. Ale teda jako peckaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Prý: Držte si odstup pane Prymulo :mrgreen: :mrgreen:

Zeby prace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24958
21.4.20 21:46
@krajta píše:
Co říkáte na paní Schillerovou? A normalni člověk si do kadeřnictví zajít nemůže a chudák kadeřnice mají problém se uživit, jenom vláda jako vždy může všechno :poblion:.

Mně její hlava netrápí. Sama jsem nebyla u holiče víc jak rok. Před měsícem jsem si ufikla ofinu a konečky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
21.4.20 21:46
@sakota píše:
Zeby prace?
Že by se to tak dalo brát? :think: Možná, že i joo :mrgreen:

Příspěvek upraven 21.04.20 v 21:48

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24958
21.4.20 21:47
@Zlobolka123 píše:
Holky, když jsme u řešení blbin.. Já taky jednu přidám :D Jak mohli natočit tu ULICI v karanténě?? Rodinný příslušníci nejsou, 2 lidi nedodrženo, 2 metry odstup taky ne.. miloš si tam dokonce sundal roušku.. Ale teda jako peckaaa :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Prý: Držte si odstup pane Prymulo :mrgreen: :mrgreen:

Trapárna. Ulici si někdy ráno zapnu a žehlím nebo k tomu čučím do Emimina. Ale tohle už je i na mě moc :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
21.4.20 21:48
@Russet píše:
Trapárna. Ulici si někdy ráno zapnu a žehlím nebo k tomu čučím do Emimina. Ale tohle už je i na mě moc :roll:

Také to nesleduji pravidelně.. Možná tak 4 díly za měsíc ale tohle jsem vidět musela.. Pobavilo :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48787
21.4.20 21:48
@krajta píše:

My jsme pozvali kadernika na kavu k nam. Nikdo jim nebrani, ze smi do domu. A jsme uplne normalni lide. Clovek si musi poradit 8). A nevztekat se nebo fnukat na netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
114
21.4.20 21:51

Já léta sleduju její mejkap kterej si teda rozhodně dělá sama :mrgreen: takže mi přijde celkem uvěřitelný že účes je taky domácí :lol: Ale jinak je mi to fuk, i dneska sou legální způsoby jak přijít k profi účesu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
490
21.4.20 21:51

Jinak k příspěvku.. Také jsem měla kadeřnici doma (moje kamarádka)… Myslím, že teď už hlídáme jen jeden druhého :nevim: Všímáme si a hledáme, za co můžeme toho druhého osočit :mrgreen: Už je to celkem trapné..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1665
21.4.20 21:52
@Kelsey píše:
My jsme pozvali kadernika na kavu k nam. Nikdo jim nebrani, ze smi do domu. A jsme uplne normalni lide. Clovek si musi poradit 8). A nevztekat se nebo fnukat na netu.

A eMimino by bylo prázdné :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama