Minulý měsíc biochem. Teď pozitivní test. Můžu se radovat?

113
16.11.15 08:27

Minuly mesic biochem.Ted pozit.test.Muzu se radovat?

Zdravim devcatka, snazime se s manzelem o dite od zari. Minuly mesic jsem mela 7 dni spozdeni, tehotensky test stale slaby a tusila jsem, ze neco neni v poradku.Pak jsem dostala menstruaci-pouze dva dny.Na kontrole vse v poradku.Dnes mam 5 den spozdeni, myslela jsem, ze to mam jen rozhazene ale nakonec jsem udelala test a vysel pozitivni. Myslim…Muzu se radovat? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

49139
16.11.15 08:38

Tak co ti na to říct…
Naprosto každé těhotenství začne tak, jako je na tvém obrázku, hCG v těle. Ale ne každý takovýhle test vede k prosperujícímu těhotenství, to už jsi zjistila sama. Jestli se budeš radovat, klepat strachy nebo to necháš plynout, jak se to vyvine, ti asi nikdo neporadí, to je o tvé nátuře a osobním nastavení. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
16.11.15 08:38
@šajtarka píše:
Zdravim devcatka, snazime se s manzelem o dite od zari. Minuly mesic jsem mela 7 dni spozdeni, tehotensky test stale slaby a tusila jsem, ze neco neni v poradku.Pak jsem dostala menstruaci-pouze dva dny.Na kontrole vse v poradku.Dnes mam 5 den spozdeni, myslela jsem, ze to mam jen rozhazene ale nakonec jsem udelala test a vysel pozitivni. Myslim…Muzu se radovat? :roll:

to ti tady nikdo nerekne - zajdi si k dr na krev nebo jako samoplatce abys vedela jak ti stoupa hcg na UTZ je moc brzo ;) takze jen max ob den testovat zda carka sili i když o te carce to není ja mela taky několik biochemek a carky byly vždy ukazovy ale po tydnu se spozdenou ms to vždy odeslo takze dokud nebudes vedet jiste ze hcg stoupa jak ma a ze tam mas bublinku a pak srdicko, tak bych zustala radsi nohama na zemi 8)

• Citovat
  • Upravit
148
16.11.15 08:46

@šajtarka gratuluju, napiš jak to dopadlo. já biochemko min měsíc, jsem zvědavá kdy se podaří znovu. též mi to odešlo s ms, čárky jsem měla pěkný, ale nic to bohužel nevypovídalo. Nevím jak tělo funguje, zda můžeš být těhu znovu po biochemku, ale četla jsem že ano. sama v to doufám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6736
16.11.15 08:55

Říká se že po biochemu je pohnojeno a jestli odešlo přirozeně tím líp, biochemko bývá časté první cyklus po vysazení HA. já ho měla taky, 4 dny čárka, pak se začla ztrácet a za 3 dny bílo, bohužel jsem dostala vyvolávačku tak jsem další měsíc měla totálně rozházený cyklus no a další cyklus jsem otěhotněla a prcek se drží. Držím palce ať to dopadně stejně, počkej ještě týden :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
16.11.15 08:56

@Korunka23 Ted jsem volala na gyndu, mam si zavolat za tyden a domluvime se na kontrole. Takze to jde i mesic po biochem. Jinak by mi nejspis sestricka rekla, ze to neni moc dobre

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5704
16.11.15 09:02

@šajtarka To ti bohužel ukážou až následující dny. Takhle začíná i to biochemické, bohužel. Musíš vydržet. Maximálně jako samoplátce na krev. Můj gynekolog objednává na první vyšetření až na 8-9tt. V těch prvních týdnech, jak říká, totiž končí až čtvrtina těhotenství. Je to příroda a ta eliminuje těhotenství, které je špatné, často hned v počátku. Nemá cenu se ale kvůli tomu trápit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
16.11.15 09:03

@harfa ja jsem HA vysadila uz loni v zari…Chtela jsem.mit rok na procisteni :) Ja vim, ze dneska uz se to nedela ale nechtela jsem byt napustena hormonama. Pockam, v pulce tydne se testnu znova jestli carka sili a uvidime.Min.mesic jsem mela pocit, ze je to tam ale byli jen duchove a hned jsem nejak tusila, ze se nemam radovat.Ted je to jine. Neverila jsem, ze mam zpozdeni kvuli tehu. Myslela jsem, ze za to muze ten zmatek min. mesic…A ejhle skoro hned viditelna carka…Hned jsem brecela stestim. Nikomu to nebudu rikat, dokud mi tehu nepotvrdi doktorka.Ani manzelovi. Ale radost proste mam :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
16.11.15 10:04

@šajtarka čekání je na palici že:-) přeji ať je vše ok, můj gyndař bere krev 5-6tt průkazku dává tak 7tt, no po srdeční akci až. takže vydrž, za pár dní klidně testík, jen pro pocit, zda to sílí..i když víme že barva čárky nemusí znamenat nic..ale já jsem magor, já bych si zatestovala ještě za pár dní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.11.15 23:28

Hm, zajimave, ja taky vysadila po roce brani antiko v pulce zari, v rijnu snazeni a 3 dny pred MS slaba carka viz.foto a MS dosla o den pozdeji nez mela

• Nahlásit
  • Citovat
148
20.11.15 12:05

@šajtarka ahoj, tak jak to dopadlo u dr? jsi těhulka? já teprve čekám..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
20.11.15 13:34

Dneska mam 9 den vynechanou menstr. K doktorce jsem se objednavala dneska a jdu 30.11. Tak jsem napjata…mam dost namahavou praci a nerada bych neco podcenila ale na druhou str.to nechci rozhlasovat dokud neni nic potvrzeno. Testy delam kazdy den a carka pomalu zesiluje, koupila jsem dr.maxe a na nem mam poradnou tlustici tak nevim proc ty prvni testy Lady max 3ks v baleni nechcou poradne zesilit :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
23.11.15 09:41

@šajtarka tak co testíky, sílí? já čekám na ms, cca 4-5 dní. ale testy uplně negativní. takže hážu flintu do žita tento měsíc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
23.11.15 09:57

Uz jsem delala jen jeden, furt ten 3ks v baleni a uz byl silnejsi. A ted uz netestuju…Dneska 12 den spozdeni, bolesti v podbrisku, prsa ty me boli uz 3 tyden.Mam strasne nizky tlak, takze se mi furt mota hlava, nevyjdu ani v tempu do schodu a to jsem docela,,sportovec,,.Pristi tyden jdu na prvni kontrolu tak se strasne bojim aby bylo vse v poradku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama