Mirage parfém od Oriflame?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kraskabezzvirete
Stálice 82 příspěvků 22.08.18 18:28
Mirage parfém od oriflame???

Krasny den, mám dilema, na tomto parfému jsem já i moje maminka byly „závislé“ a to doslova, proč ji stáhli z prodeje a už nevyrábí??? Všem známým strašně voněla, můj bývalý ji zboznoval… Když ji přestali vyrabet, psala jsem do oriflame, zda ji začnou opět vyrabet a napsali že ne. Nemohl by mi někdo poradit alternativu tohoto parfému? Vydržel mi i týden na oblečení prostě. Jinou takovou jsem nenašla :((( děkuji. :nevim:

Reakce:
Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 22.08.18 18:35

Já přesedlala na SoFeverHer, ale je sladká, sladší než Mirage.

Kraskabezzvirete
Stálice 82 příspěvků 22.08.18 18:39

Nechápu proč ruší něco, co má odběr. Já byla opravdu zklamana a dle recenzi na internetu jsem nebyla jediná :( ta vůně mi moc chybí :,(

Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 22.08.18 18:40

Já měla ráda i Believe, Freya… :nevim:

Kraskabezzvirete
Stálice 82 příspěvků 22.08.18 19:06

My s maminkou a tetou kupovali pouze tuhle nu…a od té doby co ji nevyrábí nemůžu najít vůni co by mi takhle sedla…zkoušela jsem Beckham signature, versace bright Crystal, yodayma celebrity woman…ale nic to nevydrží a pak už si přijdu, že nevonim. :( kdyby ji nekdo měl doma, sem s ní. :lol: :palec:

admin
Extra třída :D 11296 příspěvků 22.08.18 20:23

Dobrý den,

mrkněte také na náš sesterský web Arome.cz (přihlašovací údaje jsou tam stejné jako na eMiminu). Můžete si tam přečíst recenze parfémů a kosmetiky. A samozřejmě i přidat své vlastní postřehy. :)

Zdravím! :kytka:
adminka Eliška

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Nezvládala dvě děti, pořídila si třetí! Špindíra Věra z Výměny manželek má syna

Jen málo dílů televizní show Výměna manželek bylo tak kontroverzních jako... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >