Reklama

Mirage parfém od Oriflame?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 22.08.18 18:28
Mirage parfém od oriflame???

Krasny den, mám dilema, na tomto parfému jsem já i moje maminka byly „závislé“ a to doslova, proč ji stáhli z prodeje a už nevyrábí??? Všem známým strašně voněla, můj bývalý ji zboznoval… Když ji přestali vyrabet, psala jsem do oriflame, zda ji začnou opět vyrabet a napsali že ne. Nemohl by mi někdo poradit alternativu tohoto parfému? Vydržel mi i týden na oblečení prostě. Jinou takovou jsem nenašla :((( děkuji. :nevim:

Reklama

Reakce:

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 22.08.18 18:35

Já přesedlala na SoFeverHer, ale je sladká, sladší než Mirage.

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 22.08.18 18:39

Nechápu proč ruší něco, co má odběr. Já byla opravdu zklamana a dle recenzi na internetu jsem nebyla jediná :( ta vůně mi moc chybí :,(

Pipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 22.08.18 18:40

Já měla ráda i Believe, Freya… :nevim:

Kraskabezzvirete
Stálice 81 příspěvků 22.08.18 19:06

My s maminkou a tetou kupovali pouze tuhle nu…a od té doby co ji nevyrábí nemůžu najít vůni co by mi takhle sedla…zkoušela jsem Beckham signature, versace bright Crystal, yodayma celebrity woman…ale nic to nevydrží a pak už si přijdu, že nevonim. :( kdyby ji nekdo měl doma, sem s ní. :lol: :palec:

admin
Extra třída :D 11006 příspěvků 22.08.18 20:23

Dobrý den,

mrkněte také na náš sesterský web Arome.cz (přihlašovací údaje jsou tam stejné jako na eMiminu). Můžete si tam přečíst recenze parfémů a kosmetiky. A samozřejmě i přidat své vlastní postřehy. :)

Zdravím! :kytka:
adminka Eliška

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >