Mirena - bolesti břicha, nepravidelné špinění/krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

beruska03
Kelišová 5679 příspěvků 13.01.18 21:36
Mirena - bolesti břicha, nepravidelné špinění/krvácení

Mirena - bolesti břicha, nepravidelné špinění/krvácení, zhoršení pleti
Dobrý večer, moc prosím o radu ty, které si prošly něčím podobným:

rok a čtvrt mám zavedenou Mirenu :roll: od samotného úvodu věčně špiním + menstruace zůstala zachována, ale v menší intenzitě krvácení než bez Mireny, ale posl. dobou mě trápí velmi silné pobolívání podříšku, nejvíce vlevo a vystřeluje to do levého třísla :zed: k tomu návaly horka, slabost, bolesti prsou :roll: už jsem si říkala zda nejsem těhotná… pleť jako puberťačka a to jsem s pletí neměla nikdy potíže…

pokud jste si něčím z výše uvedeného prošly pomohlo vám něco nebo se prostě stav zlepšil jen vyndáním Mireny?

na to nepravidelné špinění mi dr. dala jednou hormony v tbl formě, ale že by se to nějak extra zlepšilo se říct nedá..

předem děkuji za jakoukoliv radu… ať vím zda trvat na vytažení nebo prodlužovat trápení :think: :think: :think: mám 2 kamarádky a ty jsou s Mirenou max spokojené :roll:

Reklama

Reakce:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1074 příspěvků 13.01.18 22:00

Já mám mirenu zavedenou hned po sestinedeli prvni pulrok neustale spineni bolesti bricha kycli zad a akné jak pubertak pak to vsechno přešlo a mám klid asi si to sedlo a tělo to prijalo. Zkus se poradit s gynekologem přijde mi to docela dlouhá doba.

Mindi
Kecalka 389 příspěvků 13.01.18 22:04

Já už ji mám dva roky k mám úplně stejně zkušenosti jako  @-Sára. Teď už jsem spokojená, ale trvalo to, hold si tělo musí zvyknout. Držím palce, ať jsi brzy bez problémů ;)

Hofida
Kecalka 250 příspěvků 13.01.18 22:59

Ja měla problémy rok, nedala jsem to a nechala jsem si ji vyndat.
Cyklus se mi při ní zkrátil na 18 dnů, pořád špinění, bolení v podbřišku i hlavy, nabrala jsem, udělalo se mi hrozne akné nejen na obličeji, ale postupně to nalezlo i na dekolt a záda a pak se přidaly i pigmentové skvrny. Navíc brutální ridnuti vlasů a libido úplně na nule.
Byl to můj poslední pokus o antikoncepci s hormonama.

beruska03
Kelišová 5679 příspěvků 13.01.18 23:19

@Hofida a po vytažení je vše lepší?

Hofida
Kecalka 250 příspěvků 13.01.18 23:35

Ano, ale dávala jsem se dohromady určitě půl roku. Pak jsem hned otěhotněla a to mi s hormonama dost pomohlo… pleť krásná, vlasy husté… jako každá v těhotenství :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Pohnutý osud „chateau Stropnický“: Baronka ho propila, pak propadl kampeličce

Kdo ví, možná Matěje Stropnického (34) ke koupi zámku v Osečanech na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách má vítěze druhého kola

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama