Mirena, tampóny a čím oddálit menstruaci

Anonymní
5.5.21 21:01

Mirena, tampony a čím oddálit menstruaci

Ahoj holky,
jsou nějaké léky, kterými jde oddálit menstruace, když mám zavedenou mirenu?
Mám ji od listopadu a zatím mi to nějak nesedlo. Během měsíce mám několik dní kdy krvácím, nebo jen špiním a pak přijde ms, která trvá minimálně 9 dní, ale někdy i 12. Sice ji nemám silnou, spíš střední až silnější, ale rozhodně to není na intimku, jak mi slibovala dr :lol:. Je to na klasickou vložku.
A s tím mám taky problém, jelikož 20 let jsem používala tampony tak ted je to pro mě peklo. Kdyby to byly třeba 3 nebo 4 dny tak ro přežiju, ale tohle je děs..
Můžu používat i tampony? Někdo říká jo, někdo ne a já fakt nevím..

zvažuju že ji vytáhnu a budu zobat prášky, kterýma si to budu regulovat jak chci.
Ale tohle je pohodlnější, jen to není to co jsem čekala.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1778
5.5.21 22:13

Tampony můžeš. Na oddálení nebo zeslabemi krvácení jez vit C ve velkým. A prostě čekej. Někomu si sedá dlouho, bohužel. Jsou i hormony na oddálení, ale to se používá jednorazove a nevím, jeti by to u Mireny šlo. Ale tvoje problémy by to stejne nevyresilo. Já ji mám asi rom a čtvrt, napřed snad 3 měsíc neustálého špinění a krvácení, od té doby pravidelná menstruace klidne i 10 dni, pak 14 dni klid a pak zas. Až teď po tom víc jak roce se mi krvácení začíná zeslabovat a zkracovat. Intervaly zatím stejne. Teď to zas budu mít rozházené kvůli lekum, co beru, tak jsem zvědavá, kdy a jak to přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.5.21 09:09

Na oddálení u Mireny nevím, ale měla jsem to přes kopírák jak ty:

Zavedení v listopadu a do konce března neustálé, vleklé problémy. Sex o ničem, protože když to tam dole není ready a vymydlený tak se na to prostě necítím. Chlap nadával, já taky.

Špinění 5-6 dnů, pak 4 dny nic, pak špinění 3 dny, pak 5 dnů nic, pak MS 13 dnů, pak 2 týdny klid a pak zase takhle nanovo. Nejhorší bylo, že člověk nikdy nevěděl, kdy to udeří, žádná pravidelnost.

Duben pak už trochu polevil, ale také pořád nějaké problémy, no a teď už 4 týdny nic, tak snad už si to sedlo. Taky jsem jedna z těch u koho si Mirena sedala delší dobu, snad už jsem si to vybrala, ještě chvilku vydrž. Mě pak doktorka na dotazy odpověděla, že u některé to trvá klidně i tři čtvrtě roku, což teda kdybych věděla dopředu, tak do toho nejdu.

• Citovat
  • Nahlásit
2587
6.5.21 09:18

Jasně, že můžeš používat tampony. Kdo ti řekl že ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat