Mirná dilatace colon 21tt

Anonymní
1.11.19 13:05

Mirná dilatace colon 21tt

Zdravím, prosím o anonym.
Při vyšetření na 2.screeningu dr našel jakousi mírnou dilataci colon v dutině břišní. Říkal, že to občas bývá a že to může v pohodě zmizet.
Chci se ale zeptat, zda s tím někdo neměl zkušenost.

Díky ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.11.19 19:06

Ahoj, měla jsem to u první dcerky nález až 25tt před tím vše bez problémů.
Můj gynekolog dělal každých 14 dní kontrolu plus sledování 1× za 3 týdny na genetice u Čutky v Budějcích. Ten dělal test na cystyckou fybrózu mohla s tím prý souviset. Po zbytek těhotenství se to nezvetšovalo, tak jen jsem podepsala papíry, že dcerku po porodu prohlídnou na neonatologii.
Je zdravá nic jí nebylo. V nemocnici to doktor viděl spíš na smolku někde uchycenou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 19:16
@Anonymní píše:
Ahoj, měla jsem to u první dcerky nález až 25tt před tím vše bez problémů.
Můj gynekolog dělal každých 14 dní kontrolu plus sledování 1× za 3 týdny na genetice u Čutky v Budějcích. Ten dělal test na cystyckou fybrózu mohla s tím prý souviset. Po zbytek těhotenství se to nezvetšovalo, tak jen jsem podepsala papíry, že dcerku po porodu prohlídnou na neonatologii.
Je zdravá nic jí nebylo. V nemocnici to doktor viděl spíš na smolku někde uchycenou.

Zakladatelka
Moc vám děkuji, také jsem sledovaná u Čutky na genetice :) moc díky :srdce: :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 19:43

Moc přeji ať je to v pořádku také u vás a pokud možno nestresovat se z toho :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
3.11.19 19:55
@Anonymní píše:
Moc přeji ať je to v pořádku také u vás a pokud možno nestresovat se z toho :hug:

Zakladatelka
Nee, já to neřeším. Je to normálka, uvidíme jak to bude probíhat. Kontrolu mám koncem měsíce :))
Cystická fibroza je u nás vyloučená..
Díky moc ještě jednou za info :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama