Mírné křeče v břiše, pod hrudí

Anonymní
9.1.21 16:28

Mírné křeče v břiše, pod hrudí.

Ahoj, prosím o radu.
Jsem v 18tt, už asi týden pozoruji mírné křeče v oblasti pod hrudí směřující do břicha, zad. Je to bolest jako kdyby od zařazených větrů. Nevím jestli me bolí žaludek, slinivka, žlučník, záda. Fakt nevím, napínající svaly od růstu dělohy znám…není mi špatně od žaludku, není mi na zvrácení, nemám zácpu ani průjem. Neboli mě to nějak strašně, spíš to pořád zkoumám ohmatávám břicho..je to nepříjemný. Do toho mě bolí fakt dost lopatky za krkem, a záda…
Neptala bych se tady a naklusala hned k obvodní doktorce, jenže jsem v karanténě, do toho přes měsíc jsem neviděla mimčo, mám strach, aby všechno bylo ok. Nikdo se smenou nebaví mám smůlu, jsem negativní, ale karanténa platí. Celá kovidova situace už mě deptá, všude kovid a ostatní se neřeší, bez objednání u obvodního, si neškrtnu a dokud se nehroutim, nezájem. Teď v karanténě o mě nikdo neopře ani kolo.
Nevíte někdo, co by to mohlo být? Už mě to trošku děsí, že to cítím týden. Nicméně zkušenosti i radu uvítám. Prosím anonym. Zdr.stav.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22206
9.1.21 17:15

A ze mas Covid s mirnymi priznaky te nenapadlo? Akutni to jiste nebude, zas tak moc ti toho neni, tak asi neni duvod utikat k obvodakovi. Na testu jsi byla kdy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 17:30

@mroe
Tak to mě vážně nenapadlo, test byl proveden ve čtvrtek, negativní. S nakaženým jsem byla v kontaktu před týdnem od testování, tedy taky čtvrtek. Žádné známky nejevím. A k Dr. bych raději pro klid duše zašla. Kord když jsem těhotná, kvůli kovidu už spoustu lidí lecos zanedbalo a pak to nedopadlo hezky. Nicméně plašit na pohotovosti se mi nechce.

• Citovat
  • Nahlásit
22206
9.1.21 18:01
@Anonymní píše:
@mroe
Tak to mě vážně nenapadlo, test byl proveden ve čtvrtek, negativní. S nakaženým jsem byla v kontaktu před týdnem od testování, tedy taky čtvrtek. Žádné známky nejevím. A k Dr. bych raději pro klid duše zašla. Kord když jsem těhotná, kvůli kovidu už spoustu lidí lecos zanedbalo a pak to nedopadlo hezky. Nicméně plašit na pohotovosti se mi nechce.

Mohl byt klidne falesne negativni. V 18. tydnu ti toho zas tolik nehrozi a Covid na tobe nikdo bez testu nepozna. Vsechno, co popisujes, ke Coviu byt muze, naopak, tezko to bude souviset s tehotenstvim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 18:19

@mroe
Já děkuji za tvoje názory : ) aspon někdo odepsal, já doufám, že zlato v břiše má co mám mít a nic mu nechybí. Ty křeče doufám nebudou kovidove, ale od zad. Byla bych klidnější, kdyby to byla záda. Lepší než třeba žlučník, v nejhoršim slinivka..

• Citovat
  • Nahlásit
22206
9.1.21 18:26
@Anonymní píše:
@mroe
Já děkuji za tvoje názory : ) aspon někdo odepsal, já doufám, že zlato v břiše má co mám mít a nic mu nechybí. Ty křeče doufám nebudou kovidove, ale od zad. Byla bych klidnější, kdyby to byla záda. Lepší než třeba žlučník, v nejhoršim slinivka..

U Covidu byvaji i travici obtize a unava a bolesti zad jsou dost typicke. Jestli to neprejde( u Covidu se stav dost meni, chvili lip a pak hur), nechala bych si udelat znovu test, prece jen, ted, kdyz jsi v karantene, je to nejpravdepodobnejsi vysvetleni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 19:28

@mroe
No to zase já mám problémy se zády dlouhodobě, já jsem hodně sportovala, hooodně dlouho jsem se věnovala tanci. Kvůli těm zádům taky konec. Musím hodně záda cvičit, takže jako já fakt přikláněla celou dobu, že bolí ty záda. No hele, já už nevím.. děkuju

• Citovat
  • Nahlásit
22206
9.1.21 19:45
@Anonymní píše:
@mroe
No to zase já mám problémy se zády dlouhodobě, já jsem hodně sportovala, hooodně dlouho jsem se věnovala tanci. Kvůli těm zádům taky konec. Musím hodně záda cvičit, takže jako já fakt přikláněla celou dobu, že bolí ty záda. No hele, já už nevím.. děkuju

No, u Covidu boli typicky to, kde byl problem uz predtim, ale daleko vic a trochu jinak. Vlastni zkusenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat