Mírné krvácení a bolest břicha ve 4tt

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
17
22.11.21 11:54

Mírné krvácení a bolest břicha ve 4tt

Ahoj holky. Chtěla bych se zeptat na vaše názory. Minulý týden v úterý jsem byla u doktora, který mi nabral krev a HCG Bylo 523, na ultrazvuku ještě nic vidět nebylo. Napsal mi Utrogestan a Ascorutin. Od pátku (den očekávané MS) mírně krvácím a mám bolesti na pravé straně břicha. Není to nic závratného, na intimku, ale už je to 4 dny. Včera méně, dneska zase více. Jeden samovolný potrat za sebou mám asi před 5ti lety a znovu bych to myslím poznala. Tohle je jiné. K doktorovi mám jít až 3.12. a vlastně mi řekl, že by to mohlo být i mimoděložní, že vlastně neví proč to je a kdyby něco tak mám jet do nemocnice. Tak mám trošku strach. Děkuju za odpověď.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21900
22.11.21 12:02

No upřímně šla jsi šíleně ale šíleně brzo ještě před ms??? hele bud se to udrží nebo neudrží fakt s tím nic nikdo neudělá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.21 12:02
@Denisakvo píše:
Ahoj holky. Chtěla bych se zeptat na vaše názory. Minulý týden v úterý jsem byla u doktora, který mi nabral krev a HCG Bylo 523, na ultrazvuku ještě nic vidět nebylo. Napsal mi Utrogestan a Ascorutin. Od pátku (den očekávané MS) mírně krvácím a mám bolesti na pravé straně břicha. Není to nic závratného, na intimku, ale už je to 4 dny. Včera méně, dneska zase více. Jeden samovolný potrat za sebou mám asi před 5ti lety a znovu bych to myslím poznala. Tohle je jiné. K doktorovi mám jít až 3.12. a vlastně mi řekl, že by to mohlo být i mimoděložní, že vlastně neví proč to je a kdyby něco tak mám jet do nemocnice. Tak mám trošku strach. Děkuju za odpověď.

Ja takto měla biochemko v 7tt.. ze začátku pouze špíněni na intimní, pak se spustila klasická na, která trvala týden :roll:
Ale spoutá holek takto v termínu ms krvácí a donosi v pořádku.

Jediné co můžeš je čekat, do té kontroly nebo si zajít na krev jako samoplatce a uvažovat o změně doktora.. pokud má podezření na mimoděložní a objedná tě až za takovou dobu mi nepřijde teda vhodné.
Já byla v 6tt v děloze nic nemohl najít, tak jsem šla za týden.

• Citovat
  • Nahlásit
17
22.11.21 12:15

@ka2ka Šla jsem proto, že jsem dva dny po MS začala znovu špinit a bylo mi to divné. Jinak by mě to samozřejmě ani nenapadlo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21900
22.11.21 12:19
@Denisakvo píše:

tady píšeš že krvácíš v den ms a předtím jsi byla u mudr takže jsi nemohla jít po ms nebo to teda vůbec nechápu, ale to je jedno prostě nevím co s tím chceš udělat nic musíš vydžet a počkat ani kdyby jsi ležela v nemocnici tak ti nepomůžou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
22.11.21 12:23

@ka2ka 30.10. mi končila MS a asi za 2 dny jsem začala znovu špinit. Bylo mi to divné tak mě asi za cca týden objednal na prohlídlu, nabral mi krev a výsledky jsem měla minulý týden v pátek a od té doby špiním. Dotaz jsem položila proto, jestli někdo neměl/nemá podobnou zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
22.11.21 12:51

@Denisakvo nevím zda pomůžu, špinění může být spoustu věcí, přes prasklou cévku až po horší scénáře. Pokud to není čerstvá krev, tak asi to potrat není, já v létě potratila a potoky krve jsem opravdu neměla, prostě jsem furt slabě krvácela na intimku, ale byla to jasně červená krev. Při mimoděložním jsem začala špinit až mezi 6-7 tt a i tak byl velký problém než to našli a vůbec nic mě nebolelo což prej bylo taky divné. Je zvláštní, že ti doktor udělal jen jeden odběr na krve. Většinou se dělají dva pár dní od sebe, aby se poznalo jak roste HCG, pokud to letí nahoru nic se asi neděje, pokud pomalu může to být mimoděložní a pokud klesá, tak konec. Rozhodně pokud by se bolest stupňovala, tak bych neváhala a jela do nemocnice. Můžeš zkusit i těhu testy, já podle nich poznala, že světlají a je konec, bohužel při mimoděložním ti to nepomůže. Držím palce ať je to jen planý poplach :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
22.11.21 13:03

@bbk85 Děkuju :srdce: Právě nedokážu určit.. Krev je světlejší než klasická MS.. Zítra asi zavolám k doktorovi a poprosím ho aby mi znovu udělal odběry.. Nejvíc se bojím toho mimoděložního

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
22.11.21 13:26

@Denisakvo může být i jen prdlá cévka, mě vždy doktor uklidňoval, že jak je dole vše hodně prokrvené, tak se to může stát. Podle mě jít znovu na krev je dobrý nápad, doktor to může porovnat, protože na ultrazvuku opravdu nic ještě nemusí najít, proto tě objednal na později ;). Zatím buď, pokud je to vlastně možné, aspoň trochu v klidu :hug: a v případě zvětšující bolesti v podbřišku to řeš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
22.11.21 13:56

@bbk85 Snad to bude dobré, doufám :srdce: Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
22.11.21 14:01

Mne vsechno tohle prijde zbytecne, odbery navic atd., co udelas? nic… pockej na 03.12., jak jsi domluvena s doktorem… jasne, pokud bys krvacela extremne hodne, zajed si na pohotovost, jinak proste bud v klidu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10654
22.11.21 14:48

Vypadá to na mimodelozni těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
22.11.21 14:49

@JitulkaJ No jde o to, že kdyby to bylo mimoděložní, čím dřív se na to přijde, tím líp.. On asi málo kdo chce krvácení do břicha, tak mě doktor vyděsil.. Proto se bojim, protože mám doma ještě čtyřletou dceru která mě potřebuje.. Chtěla jsem si jenom přečíst názory ostatních :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
750
22.11.21 15:03
@Denisakvo píše:
@JitulkaJ No jde o to, že kdyby to bylo mimoděložní, čím dřív se na to přijde, tím líp.. On asi málo kdo chce krvácení do břicha, tak mě doktor vyděsil.. Proto se bojim, protože mám doma ještě čtyřletou dceru která mě potřebuje.. Chtěla jsem si jenom přečíst názory ostatních :kytka:

kazdy mame doma nekoho, kdo nas potrebuje :kytka:
tim jsem to nechtela zlehcovat a asi jsem divna a mozna jedina v tyhle republice, ale ja mam v lekare duveru… ja myslela, ze mimodelozni se stejne pozna jen ultrazvukem, nevim, jestli rychlost rustu hcg je nejaky ukazatel nebo proc dalsi odbery? :nevim:
krvaceni u mimodelozniho byva vetsinou nepravidelne, ty krvacis v kuse a mirne (sama jsi to oznacila za spineni)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
22.11.21 16:32

@JitulkaJ Vůbec nevim jak se to pozná, ale mám z toho respekt a hrůzu zároveň.. Každopádně ty odběry se dělají proto, jestli to HCG rapidně stoupá, to znamená, že je to ok.. Nebo stoupá pomalu, to značí mimoděložní a nebo klesá.. Pak už není o čem.. Sestra mi řekla ať dojdu kdyžtak ještě na odběr.. Jen jsem chtěla vědět jestli někdo nemá podobnou zkušenost.. Normálně bych si myslela, že mám slabší MS..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat