Mírné krvácení po sexu, silné po gyn.vyšetření - rakovina?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.1.22 17:24

Mirne krvaceni po sexu, silne po gyn.vysetreni-rakovina

Stala se mi divna vec. Meli jsme s manzelem normalni sex, akorat me zabolelo, kdyz mi parkrat narazil na delozni cipek. Kdyz jsem se sla umit, zadna krev, nic. Pote rano jsem mela slabsi krvaceni, opravdu svetla krev. Odpoledne jsem sla na gynekologicke vysetreni a vecer jsem uz krvacela skoro jako pri menstruaci a dnes to trva. Nikdy se mi to nestalo. Jsem uplne v soku. Samozrejme, ze se bojim rakoviny. Ted uz zbyva jen cekat na vysledky vysetreni. Stalo se vam to nekdy? Menstruace to neni, skoncila minuly patek.
Jsem z toho uplne v soku. Zvlaste, kdyz to muze byt rakovina, ale vzdy tedy pouzivame kondom. To zacne krvaceni pri rakovine takhle z niceho nic, ne nejdrive obcas mirne, ale takhle?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
22.1.22 17:38

Kondom proti rakovině neochrání, to se všeobecně ví. :nevim: Počkej na výsledky testů, uvidíš. Některé staré ženy po vyšetření krvácení kvůli suché sliznici - tak teoreticky to může být i tohle, nebo tam můžeš mít nějaký (klidně nezhoubný) novotvar, nezvykle umístěný myom a ten se nějak narušil, prasklá žilka, hormonální výkyv. :nevim:

@Anonymní píše:
Stala se mi divna vec. Meli jsme s manzelem normalni sex, akorat me zabolelo, kdyz mi parkrat narazil na delozni cipek. Kdyz jsem se sla umit, zadna krev, nic. Pote rano jsem mela slabsi krvaceni, opravdu svetla krev. Odpoledne jsem sla na gynekologicke vysetreni a vecer jsem uz krvacela skoro jako pri menstruaci a dnes to trva. Nikdy se mi to nestalo. Jsem uplne v soku. Samozrejme, ze se bojim rakoviny. Ted uz zbyva jen cekat na vysledky vysetreni. Stalo se vam to nekdy? Menstruace to neni, skoncila minuly patek.
Jsem z toho uplne v soku. Zvlaste, kdyz to muze byt rakovina, ale vzdy tedy pouzivame kondom. To zacne krvaceni pri rakovine takhle z niceho nic, ne nejdrive obcas mirne, ale takhle?
  • Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.1.22 12:11

Dnes jsem uz jela na pohotovost do nemocnice, kde me vysetrili. Uz krvacim jak pri menstruaci, ktera mi zacala 10.1. Doktorka vse zkontrolovala ultrazvukem a zadne cysty, myomy, poskozeni cipku, nalezy na vajecnicich, deloze a deloznim cipku nevidi. Brali mi i krev, jestli nejsem tehotna. Pry je to ovulacni krvaceni a muze se to stat. Bude mi 45.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat