Mírnější bolest v podbřišku

13.8.15 15:25

Mírnější bolest v podbřišku

Ahojky holky, dneska mě přepadnul takový mini problém. :think:
Trošku mě pobolívá na pravé straně v podbřišku. Nevím přesně jak to popsat, takový trochu tlak, je to až zvláštní pocit. Nemáte některá zkušenost?
Jinak 2.8. vysazení HA, 7.8. konec MS. Ted' 11.8.kontrola u GYN + UZ a vše v pořádku. Spíme spolu bez ochrany beze všeho si užíváme. Ale podle mě je ještě brzy byt' jen ovulovat. Jinak bychom si miminko přáli, ale spíše se nestresujeme. Nevím, opravdu si nevím rady.
Mockrát děkuji za veškerou pomoc- :oops: ;) :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

22312
13.8.15 15:31

@krystinka.a Může se ti tak projevovat ovulace. Tím, že jsi dosud brala HA, tak tyhle stavy byly tlumené a teprve teď tělo bude „mluvit“ přirozeně. Prostě jsi byla doteď jaksi hormonálně udržovaná a tlumená a teď je všechno přirozené.
Tak přeji, ať se brzy zadaří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 15:34
@Aries6 píše:
@krystinka.a Může se ti tak projevovat ovulace. Tím, že jsi dosud brala HA, tak tyhle stavy byly tlumené a teprve teď tělo bude „mluvit“ přirozeně. Prostě jsi byla doteď jaksi hormonálně udržovaná a tlumená a teď je všechno přirozené.
Tak přeji, ať se brzy zadaří.

Děkuji moc, je fakt že bych dneska měla správně ovulovat ale když jsem si dělala testík (DR.MAX) tak tam čárky byli dvě ale ta druhá slabá. A hlavně že by se takhle rychle dalo tělo do kupy a začlo to fungovat? :oops:Lekla jsem se jen právě. Moc děkuji :nevim: :dance: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22312
13.8.15 15:35

@krystinka.a Určitě to může být. Nemusíš mít nutně následky braní HA… každopádně uvidíš, až budeš mít menstruovat, jak to všechno bude :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
282
13.8.15 15:37

@krystinka.a
Po vysazení HA jsem mela tohle taky, bohuzel ja mela vylozene bolesti, ze jakykoliv pohyb byl za trest.To vaječníky pracuji na plne obratky, pry je to normalni.Jen ja sotva lezla…tak drzim pesti, at se s mimcem zadari :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 15:39
@Aries6 píše:
@krystinka.a Určitě to může být. Nemusíš mít nutně následky braní HA… každopádně uvidíš, až budeš mít menstruovat, jak to všechno bude :D

Takže partnera nějak dneska musím nažhavit :D :D..Děkuji moc. No, ale že jsem to brala 6 let cca. Tak fajn :D :think: :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 15:42
@Zdenilda píše:
@krystinka.a
Po vysazení HA jsem mela tohle taky, bohuzel ja mela vylozene bolesti, ze jakykoliv pohyb byl za trest.To vaječníky pracuji na plne obratky, pry je to normalni.Jen ja sotva lezla…tak drzim pesti, at se s mimcem zadari :)

Je děkuji moc Zdenildo 8) :palec: Ale právě se divím. Možná to lidi až moc řeší že?.. :pocitac: :nevim: Mě to jen trošku pobolívá, ale začlo to dopoledne teprve tak zatím se hýbat můžu. Zítra musím do práce tak doufám že mi nebude nějak moc zle.. :roll: Jinak děkuji opravdu moc, drž palečky :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
13.8.15 16:14

@krystinka.a tipuju to taky na ovulaci - mas doma ovulacni test? ;) ty // muzou klidne vecer vyskocit ;)

• Citovat
  • Upravit
13.8.15 16:36
@JayLee píše:
@krystinka.a tipuju to taky na ovulaci - mas doma ovulacni test? ;) ty // muzou klidne vecer vyskocit ;)

Ahojky mám ještě dva testíky, ale dopoledne když jsem ho zkoušela tak to bylo slabounky. Přijde mi trochu že ty testy jsou divné. Protože takhle mi to stejně ukazuje asi už pět dní :/ :think: ale večer to ještě zkusím :potlesk: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
13.8.15 16:37
@krystinka.a píše:
Ahojky mám ještě dva testíky, ale dopoledne když jsem ho zkoušela tak to bylo slabounky. Přijde mi trochu že ty testy jsou divné. Protože takhle mi to stejně ukazuje asi už pět dní :/ :think: ale večer to ještě zkusím :potlesk: :palec:

a ovu hlen třebas mas - nemas? :nevim: zkus to vecir mno nebo zítra rano a uvidíš ;) a mas prokázanou ovulaci na UTZ od dr kdy ji tak mivas?

• Citovat
  • Upravit
13.8.15 16:42
@JayLee píše:
a ovu hlen třebas mas - nemas? :nevim: zkus to vecir mno nebo zítra rano a uvidíš ;) a mas prokázanou ovulaci na UTZ od dr kdy ji tak mivas?

Na klahotkách nic nemám :D a paní Dr. mi prostě vůbec nic neřekla, jen mi ukazovala dělohu, vaječníky a řekla že vše funguje jak má. Zkusím to, podle kalendáře a menstruace mi probíhá plodný den dnes. Vychází mi to tu od 10-16.8. plodné dny. A dneska tu mám napsáno - datum ovulace. Používám kalendářík jak obyč tak aplikaci WomenLog Pro :zed: :zed:. Trochu zvláštní. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.8.15 16:46

Tak jsem na to přišla :D OVULOVAT mám správně od 15.-22.8. měla jsem kalendář nějaký zmatený…Ale to nic nemění na bolest podbřišku, jediná varianta je že bych ji měla dřív. A to nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.8.15 10:53

Ahojky holky tak dneska ráno OVU test a vzal me ten podbřišek docela hodne:(. Ja vim asi je to negativní ale prijde mi ze to hodne zesililo. :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama