Mise nový domov - stojí za to se přihlásit?

AdélaBatkova
26.3.20 21:11

Mise nový domov poraďte prosím

Ahoj mám sestřenice kterou před rokem opustil přítel 3 děti ve věku 4, 9, 14 let neplatí alimenty řeší to, ale marně.. O dětí nejeví zájem, děti nemají na otce dobré vzpomínky byl hodný dokud nezačal pít alkohol a hrát automaty… to bylo rok před jejich rozchodem.
Děti občas mlátil, potom i jí, ale v tu dobu se ho bála tak se nesvěřila říkala mi asi pred týdnem že si to půjde odsedět.. Žije se 3 dětmi ve starém domku na který má hypotéku a žije ten dům je 4+1, ale obyvatelne je jenom 1+1…
Nemá ona sama peníze pomalu na jídlo atd.. natož opravovat dům.. Napadlo mě mise nový domov je to dobrý nebo špatný nápad?? Celkově co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18863
26.3.20 21:14

A proč jí nepomůže rodina?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
AdélaBatkova
26.3.20 21:20
@ka2ka píše:
A proč jí nepomůže rodina?

Já jsem taky rozvedená se 3 dětmi nemám peníze sourozence nemám a ona bratra který šetří též každou korunu.. s rodicema nemá dobrý vztah..

• Nahlásit
  • Citovat
Pvln34
26.3.20 21:25

To asi záleží na nej… Ci jej strata súkromia stojí za vynovený domov :nevim:

Příspěvek upraven 26.03.20 v 21:26

• Nahlásit
  • Citovat
31851
26.3.20 21:26

Tolika podobnými případy se dá dláždit. Holt riziko blbého výběru chlapa, počtu pořízených dětí a patrně hypotéky na dřeň. Pokud bude z finančních důvodů tento pořad vůbec pokračovat, budou nepochybně vybrány srdceryvnější případy. Místo toho lézt s tím do televize bych vyhledala slušného finančního poradce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1291
26.3.20 22:31

Přihlásit se může, ale asi ji nevyberou, nemá dost Pohnuty osud..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3144
27.3.20 07:59

Zkusit to muze, ale kdyz to reknu hodne blbe, tak to neni prilis dojemne. Takovych pripadu jsou plny socialky, urady prace a jiny instituty. Vim z praxe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3578
27.3.20 08:04

@AdélaBatkova
Určitě to zkuste. Štěstí se musí jít naproti. Asi mají takových žádosti hodně, ale třeba to vyjde. Je to lepší, než se hrouti a nedělat nic. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.3.20 13:41

Zkusit to můžete, ale stejně o výběru rozhodne televize, jestli je to dost dojemný, což si u Vás zrovna nemyslím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama