Mispregnol zřejmě nefunguje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 13:17
Mispregnol zřejmě nefunguje?

Zjistili mi ZT v 10tt a dali mi na výběr, kyretáž nebo prášky. Zvolila jsem prášky, dali mi 2× mispregnol, jenže po hodině a půl jsem zvracela. Je to už tři dny a nic moc se neděje, někdy vyjde malá sraženina, ale bolesti žádné. Nevím tedy jestli to vůbec zafungovalo. A doktor nezvedá telefon a v nemocnici řekli, že mám počkat 12 dní i když jsem zvracela. Bojím se infekce, ale nevím jestli oprávněně. Máte prosím některá zkušenosti? Děkuji.

Reakce:
Sierraa
Povídálka 15 příspěvků 21.06.19 13:30

Me zjistili ZT cca v 7tt, doktor mi dal na vyber kyretaz nebo pockat 14dni. Na kyretaz jsem nechtela, zadne prasky jsem nedostala a cekala. Potratila jsem cca po tydnu a pul, pak kontrola zda vse odeslo, bylo to ok. Davala jsem si denne teplou vanu, muze to urychlit. Dost jsem toho tenkrat nacetla, taky jsem se bala infekce atd., ale telo si poradi, uvidis :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.06.19 13:54

@Sierraa děkuji, mě právě horká nebo teplá vana v tomhle horku nedělá vůbec dobře.. Snažím se pít čaj z maliníku, máty, tonik, teď jsem si koupila víno.. A zatím se drží jako klíště :zed: snad to prostě odejde samo a bez infekce nebo kyretáže..

MilujuJameseBlunta
Povídálka 47 příspěvků 04.07.19 19:10

Ahoj, tak jak jsi dopadla?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.07.19 21:29

@MilujuJameseBlunta ahoj, asi to vypadá dobře, ve ČT jdu na kontrolu, budu doufat, že je vše venku..

Váš příspěvek
Reklama