Místo 7 denní pauzy byla 10 denní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 13:23
Místo 7denní pauzy byla 10ti denní

Ahoj holky,

omlouvám se za anonymitu, ale potřebuji jen rychlou radu. Vynechala jsem HA na MS a první prášek z platíčka jsem si měla vzít v úterý. Nevím proč, ale měla jsem prostě zafixováno, že ho mám brát až dnes. No a samozřejmě, že s přítelem jsme dnes ráno měli sex a já si tabletu vzala až hodinu po tom (pravidelná hodina užívání).
Jsem chráněná nebo mám běžet pro Postinor?
Děkuji.

Reakce:

Uživatel je onlineveria
Generální žvanilka 23752 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 13:33

No, radši bych běžela. Vynechat takhle v první půlce cyklu je nejhorší.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 12.01.18 13:39

Pokud se ti těhotenství opravdu nehodí, tak upaluj pro Postinor, pokud vynecháš tabletu v prvním týdnu, tak tě HA nechrání. A zbytek cyklu se chraňte i jinak.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20065 příspěvků 12.01.18 13:46

Upaluj pro postinor. Vynechat takhle v začátku, navíc tři dny, to je o „průšvih“. Tělo bylo po menstruaci bez hormonů, mohlo tedy rozběhnout ovulační „procesy“. Po zbytek cyklu jinou ochranu, samozřejmě…

chs.jasmin
Echt Kelišová 7877 příspěvků 12.01.18 13:52

Už jsi na cestě? :mrgreen: Pokud to nechceš risknout, tak postinor :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Svoboda ze StarDance má tajemství. Proč nechce mluvit o přítelkyni?

Od poroty získal nejvíc bodů a vyslechl si jen slova chvály. Přesto nakonec... číst dále >

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >