Místo 7 denní pauzy byla 10 denní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.18 13:23
Místo 7denní pauzy byla 10ti denní

Ahoj holky,

omlouvám se za anonymitu, ale potřebuji jen rychlou radu. Vynechala jsem HA na MS a první prášek z platíčka jsem si měla vzít v úterý. Nevím proč, ale měla jsem prostě zafixováno, že ho mám brát až dnes. No a samozřejmě, že s přítelem jsme dnes ráno měli sex a já si tabletu vzala až hodinu po tom (pravidelná hodina užívání).
Jsem chráněná nebo mám běžet pro Postinor?
Děkuji.

Reklama

Reakce:

veria
Generální žvanilka 23039 příspěvků 1 inzerát 12.01.18 13:33

No, radši bych běžela. Vynechat takhle v první půlce cyklu je nejhorší.

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 12.01.18 13:39

Pokud se ti těhotenství opravdu nehodí, tak upaluj pro Postinor, pokud vynecháš tabletu v prvním týdnu, tak tě HA nechrání. A zbytek cyklu se chraňte i jinak.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19002 příspěvků 12.01.18 13:46

Upaluj pro postinor. Vynechat takhle v začátku, navíc tři dny, to je o „průšvih“. Tělo bylo po menstruaci bez hormonů, mohlo tedy rozběhnout ovulační „procesy“. Po zbytek cyklu jinou ochranu, samozřejmě…

chs.jasmin
Kelišová 6957 příspěvků 12.01.18 13:52

Už jsi na cestě? :mrgreen: Pokud to nechceš risknout, tak postinor :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Matěj Stropnický a jeho cesta na zámek: Jak káže levicovou vodu a sám hltá víno

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický si pořídil s přítelem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama