Místo 8tt 6tt a gestační váček

8
1.6.21 11:33

Místo 8tt 6tt a gestační váček

Ahoj, minulý čtvrtek jsem šla poprvé na gyn. kontrolu. Dle posledních měsíčků jsem měla být 8+3tt. Už jsem se těšila, jak uvidím a uslyším srdíčko mimi a místo toho mi dr. řekla, že to vypadá tak na 6tt a je tam pouze gestační váček. Nyní jdu na kontrolu po týdnu zase ve čtvrtek jestli se něco změnilo. Je tu někdo kdo to měl stejně a po týdnu se objevilo srdíčko plodu? Většina diskuze co jsem četla, nedopadla dobře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21497
1.6.21 11:40

A vis kdy byla ovulace? Pokud byla později, tak možné to je. Nebo pokud mas delší cykly. Já třeba mám dlouhé a podle ms bych byla 7tt ale reálně jsem 5tt, protože ovulace přišla až 28dc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
850
1.6.21 11:42

Tak já tě nepotěším, na první kontrole bez srdíčka, doktor řekl, že to vypadá menší, neřekl o kolik, jen, že je menší, na další kontrole srdíčko bylo a pak za 14 dní - zamlklé těhotenství.
Ale je tu i spoustu příběhů co dopadli dobře. Snaž se nestresovat a nech to na přírodě, menstruace není vždy směrodatná, k početí mohlo dojit dýl a tim pdem je vše tak jak má

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65
1.6.21 11:52

Měla jsem to podobně a nakonec vše v pořádku. U mne to bylo pravděpodobně delšími cykly. Držím pěsti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31312
1.6.21 12:10

Ano. Mám dlouhý cyklus, všechny děti, až na jedno byly o týden a víc mladší těhotenství. Takže šance rozhodně je. Držím :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
1.6.21 12:12

@Kriss Tina to právě nevím, nijak jsme to nehlídali, dali jsme tomu volný průběh a vyšlo to hned na poprvé. I když mi vlastně Dr. říkala už předtím, že mám delší cyklus a ať se o to pokoušíme od 14. dne po MS až do další MS. Ale poslední jsem měla 30.3. A 26.4. jsem si udělala test a byl pozitivní. Kontrola u dr. první 27.5.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9890
1.6.21 12:21

Není to prosperující těhotenství. Bohužel.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
359
1.6.21 12:44

@dangersse takzeodle pozitivního testu jsi byla 26.4. Cca ve 4 tt, tedy při kontrole o měsíc později by to měl být 8tt - to moc dobře nevypadá. Mám bohužel úplně stejnou zkušenost, taky jsme tomu nechali volný průběh hned po vysazení antikoncepce, zadařilo se hned, taky jsem vůbec netušila, kdy byla ovulace a nedopadlo to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
1.6.21 12:59

@Ivusska777 Taky tomu moc nevěřím, že to bude dobrý. Tak se s tím pomalu smiřuji. Jen už bych to chtěla mít hlavně za sebou. Tahle nejistota je nejhorší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
1.6.21 13:02
@dangersse píše:
@Kriss Tina to právě nevím, nijak jsme to nehlídali, dali jsme tomu volný průběh a vyšlo to hned na poprvé. I když mi vlastně Dr. říkala už předtím, že mám delší cyklus a ať se o to pokoušíme od 14. dne po MS až do další MS. Ale poslední jsem měla 30.3. A 26.4. jsem si udělala test a byl pozitivní. Kontrola u dr. první 27.5.

Aha tak pokud jsi měla pozitivní test už před víc jak měsícem, tak už musíš byt ten 8tt, takže bych to neviděla moc nadějně. To bys musela mít pozitivní test třeba týden dva zpátky teprv, abys byla ten 6tt no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
1.6.21 13:13

@Kriss Tina jo taky si právě myslím, ze už je to doba a že bych měla být víc. No jo, nedá se nic dělat. Co má být, to bude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
1.6.21 19:58

@dangersse bohuzel mam stejnou zkusenost v 8+0tt odpovidal vacek 6+4tt a byl prazdny.. jednalo se o anembryomolu. :roll:

Ted cekam zda se s tim telo popere samo, abych nemusela na revizi.

Ale i zazraky se stavaji. :kytka: :andel: Drz se!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
2.6.21 07:15

@Mik.Martina To mě mrzí. Já jdu na kontrolu zítra ráno. Jsem s tím smířená, jen už to chci mít hlavně za sebou. Ta nejistota a to čekání je děs 😬

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.6.21 07:47

@dangersse mam ted to stejne. Tento tyden, mela jsem byt 7+1, ale pry je to 6tt. Jenze to neni mozne, to bych pocala a mela tehotensky test pozitivni za 7 dni od poceti.. v pondeli se dozvim, jak to vypada, ale je mi to vice mene taky jasne..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
3.6.21 09:22

@Adeladel94 to mě mrzí. Já byla dnes na kontrole a špatný. V úterý jdu na revizi dělohy. Tak držím palce ať dopadneš lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat