Místo menstruace hnědý výtok a bolesti podbřišku - máte radu?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
18.5.22 19:36

Místo menstruace hnědý výtok a bolesti podbřišku - máte radu?

Zdravím holky, v pondělí jsem to měla dostat jenomže jsem místo toho pondělí, úterý hnědě špinila s příměsí trochy krve. Před menstruací vždy špiním 2-3 dny a pak se rozjeté klasická MS jenomže tentokrát jsem začal špinit, pak to pondělí a úterý malinko silněji s tou trochou krve a teď už skoro nic, jen dneska ráno malinko na toaletním papíru. Cítím, že jsem taková jakoby nafouklá a docela mě pobolíva podbřišek a kupodivu mám hodně ovulačního hlenu :think: prostě divné… Než budu alarmovat gynekologa, chci se zeptat zda by někdo neměl radu či zkušenosti a popřípadě, jak menstruaci „vyvolat“? Děkuji :kytka:
Jinak těhotná být nemůžu, protože poslední sex byl sice okolo ovulace, ale je to už 14 dní a těhotenský test (abfarmis) mám negativní. Jo a léčím se se štítnou žlázou a od doby, co mi na to přišli a beru léky jsme měla ms ukázkovou, pravidelnou až teď se to nějak zvrtlo tak nevím :think: děkuji za každou radu :* :*
Edit: dneska jsem si dělala ještě ovulační test, protože ten ovulační hlen mě trochu zmátl a ne jasně pozitivní, takže možná, že se jedná o hodně opožděnou ovulaci, že? 8o

Příspěvek upraven 19.05.22 v 18:54

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1373
18.5.22 20:22

No… Mně z toho furt vychází, že klidně být těhotná můžete. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20834
18.5.22 20:27

Počkej týden, a když se to nerozjede, tak si udělej další test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1373
18.5.22 20:43

A jo. Kdysi dávno jsem měla něco podobného. V dalším měsíci v době MS zase, takže jsem byla v klidu a řekla si, že holt slabší MS. A pak jsem šla na gyndu na preventivní prohlídku, kde jsem tvrdila, že vše ok, jen tu menstruaci mám poslední 2 měsíce slabší, ale jinak pravidelně. Doktor vzal pro jistotu ultrazvuk a prej: „Prdlajs menstruace. Vidíte tu fazolku?“ :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18.5.22 21:01

@Tofifea to je dobrý :lol: ale to nebude můj případ, protože jak říkám, poslední sex před 14 dny, takže i kdyby to bylo těhotenství, tak by to už test ukázal :think: no každopádně počkám ještě ten týden a pak kdyžtak zavolám gynekologovi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19
25.5.22 21:30

Já zažila téměř stejnou situaci. Ovulacni testy pozitivní a těhotenské negativní.
Po 18 dnech se ukázala čárka i na těhotenském.
Posunul se mi tehdy cyklus a jsem dnes ve 29 tydnu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26.5.22 09:26

@Janccika11 vypadá to, že se mi také posunul cyklus, protože další den už byl ovu test negativní :) tak teď čekám, co z toho bude nebo nebude :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat