Místo menstruace se dostavil jen silný vytok

Anonymní
26.7.21 13:15

Místo menstruace se dostavil jen silný vytok

Dobrý den chci se zeptat nedostavila se mi menstruace… a mám jen silný hlenovitý výtok …výtok mám už celkem dlouho a nevím jestli je to v pořádku a neznačí to nějaké problémy za mamkou s tím zatím nechci na tož k doktorce je mi 15 a pohlavní styk jsem ještě neměla děkuji předem za odpověď

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
725
26.7.21 13:20

A jak dlouho máš MS? Máš ji jinak pravidelnou?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 13:23

@Vladusxx asi od 12 a měla jsem ji pravidelnou ale 2 měsíce zpátky jsem ji neměla vůbec a v červnu jsem ji měla 2× na začátku a na konci měsíce a to mi to trosku rozhodilo jinak pravidelná byla

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
26.7.21 13:24

@Vladusxx asi od 12 a měla jsem ji pravidelnou ale 2 měsíce zpátky jsem ji neměla vůbec a v červnu jsem ji měla 2× na začátku a na konci měsíce a to mi to trosku rozhodilo jinak pravidelná byla

• Citovat
  • Nahlásit
725
26.7.21 13:30

No pořád jsi ještě mladá a cyklus ti může lítat, může ho ovlivnit i stres, očkování, nemoc… ale i tak by to chtělo asi navštívit gynekologa kvůli tomu výtoku aby to nebyl nějaký zánět ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8313
26.7.21 13:39

Nezhublas nejak hodne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
26.7.21 13:45

Mně takto MS “zmizela” a rozhodila se, když jsem v nějakých 15-16 letech zhubla za půl roku asi 10-15 kilo…doktorka tehdy nic nenašla a tak řekla, že to bude asi tím, jako pokud tě nic nesvedi, neboli a citis se v poradku, tak bych asi pockala do dalšího měsíce, zda přijde normálně MS nebo ne, ale mně se to tehdy srovnavalo asi 4 měsíce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32444
26.7.21 14:26

Ten výtok může značit intimní problémy. Samotná změna menstruace není v tomto věku neobvyklá, výtok je třeba řešit na gynekologii.
Myslím, že budeš potřebovat souhlas rodičů k vyšetření. Ale rozhodně bych to kvůli tu neodkládala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat