Reklama

Místo menstruace slaboučké občasné krvácení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

EvickaEva
Povídálka 15 příspěvků 15.03.18 15:54
Místo menstruace slaboučké občasné krvácení.

Ahojte holky,
snažíme se o mimčo už delší dobu. Vždy jsem měla menstruaci přesnou a zhruba od prosince se mi zdá, že se začla lehce opožďovat. Tento měsíc nedorazila vůbec v plné míře, jen ted lehce krvácím úplně malinko a ne uplně celý den. Nemáte s tímto některá zkušenost? Jsem momentálně hodně nachlazená. Děkuji moc za zkušenosti :-) Eva

Reklama

Reakce:

Podještědí
Kecalka 436 příspěvků 15.03.18 16:05

Ahoj, kolikrát se mi to samé stalo, hlavně ve stresových obdobích a těhotná jsem nebyla… Nemocí to může být taky.. Ale jestli tě to hlodá, tak si zkus udělat tt :nevim:

EvickaEva
Povídálka 15 příspěvků 15.03.18 16:09

Je fakt, že jsem nastydlá a manžel je na horách ( je mi smutno :-D ) a test jsem si dělala předevčírem..ráno opět zkusím. Mě spíš hlodá jestli se to někomu děje, protože s tímto nemám vůbec zkušenost. Moc děkuju za odpověd. Trošku jsi me uklidnila, že v tom nejsem sama :-)

Klarkasarka123
Nováček 3 příspěvky 15.03.18 16:12
Nachlazeni

Ahoj Evi mohlo by to byt i znachlazenim zaleži jak to nachlazeni mas jestli mas nachlazenej spodek tak by to mohlo souvist stim radeji si za jdi gynekologovi

Podještědí
Kecalka 436 příspěvků 15.03.18 16:20

@EvickaEva Já si vedu menstr. kalendář už přes 2 roky a za tu dobu tam mám min. 3 měsíce úplně vynechané, protože to malinké špinění co ty měsíce přišlo za ms ani nepovažuji… Možná to jsou anovulační cykly, nevím no :nevim: ale stres je mocný čaroděj :roll: A pro ještě větší uklidnění - teď to mám taky úplně naprd: 12. večer lehké špinění, 13. ráno se mi zdálo že to přišlo už v plné síle a tak jsem si vzala tampon (1. den ms mi vystačí tak na cestu do práce), ale najednou mi v půlce dne došlo, že jsem se jaksi ještě „nepřebalila“ - tak jsem si vzala vložku a až k večeru se tam něco začlo objevovat - pak se to zase rozjelo celkem dost tak jsem si na noc vzala tampon… no včera to bylo asi tak jako to mívám ke konci a dnes už zase nic - čisto (normálně to mám 2-3 dny masakr, pak středně 2 dny a pak 1-2 dny špinění) 8o kolikrát mi příjde že to dělají nějaké erupce na slunci bo nevím :mrgreen: už jsem tu od pár holek četla že to tenhle měsíc měly málo a já věřím v to, že některé z nás jsou na tyhle vlny z vesmíru citlivější… Možná patříme mezi ně :lol:

Podještědí
Kecalka 436 příspěvků 15.03.18 16:22

A nebo jsme v tom a jsme ty jedny z mála co to dostaly, páč my se taky snažíme o mimi :mrgreen: :hug:

EvickaEva
Povídálka 15 příspěvků 15.03.18 16:25

Ahojky, spodek nachlazený asi nemám. Mám nějakou virosu, zvýšená teplota, kašel, bolest v krku. Práve pokud se to do nedele nerozjede tak tam jdu na 100%. Ted bych se tam asi nedoplazila :-)ale děkuju moc za odpověd :-) Už jsem ze všech příznaků a možností neúspěchů jak padlá na hlavu. Vím, že nikdo mi neřekne víc než gynekolog, ale přece jen jsem ráda o poznatky :-)

EvickaEva
Povídálka 15 příspěvků 15.03.18 16:27

Jejda tak bych nám to všem co se snažíme přála…kéž by jsme to byly my :D a jak dlouho se snažíte, jestli se můžu zeptat?

Podještědí
Kecalka 436 příspěvků 15.03.18 16:32

@EvickaEva Od začátku prosince a vy? :lol: Já jsem si dělala tt naposledy 16 dpo a byl negat. a dva dny na to „přišla“ ms, takže moc nedoufám :roll:

EvickaEva
Povídálka 15 příspěvků 15.03.18 16:37

My se už snažíme rok…jsem třetí rok po zdravotních problémech a odstranění velkého myomu z dělohy, ale jak manžel dojede z hor tak se začne asi kolotoč a vyšetření umělého :-(…no jsem zvědavá. Moc přeju at vám to yjde…to máte ješte kratoučkou dobu :-)

Podještědí
Kecalka 436 příspěvků 15.03.18 17:00

@EvickaEva Jejda, tak to tedy nemáš ani trosku jednoduchý :? Moc bych vám přála aby se zadarilo ještě před umělým :hug: já jsem zatím po jednom biochemku, teď jsem začala pít bylinkove čaje, takže mi to možná tlumí ten kontryhel a malinik :nevim: nikdy jsem nevěřila ze cesta za detatkem muže byt tak trnitá :zed: každopádně vám moc to štěstí přeju a držím všechny palce ať to vyjde :srdce:

EvickaEva
Povídálka 15 příspěvků 15.03.18 17:04

Děkujeme moc…pila jsem kotvičník a mám trochu strach, že jsem si to rozházela tím. přesně, taky jsem nečekala, žeto bude tak těžké. Nejhorší je, že lidi co děti nechtějí a neplánují je většinou mají natotata :-)

MisaK1999
Povídálka 41 příspěvků 15.03.18 18:03

Ahoj, mně se něco podobného stalo minulý měsíc. Menses přišla o týden dřív a trvala cca 2-3 dny. Slabší než obvykle. Taky nevím, co to bylo za výkyv.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama