Místo na autopřestávku mezi MB a Jilemnicí

35181
21.7.15 06:30

Místo na babyfriendly autopřestávku mezi MB a Jilemnicí.

Nějaké místečko, kde zastavim s autem (kočár mi nepujde vyndat) hned nekde ve stinu, treba u potoka na cachtani, na hristi, v parku, u lavicky na namesti - kde si proste muzu ja snist obed a deti (1,5, 4, 6) probehnout a nic je neprejede a neztrati se v davu.
Hlavne to batole, kocar bude zcela zalozen vecmi, jedu na dovolenou do krkonos a jsem sama.

Nic svetoborneho ani povznasejicicho nehledam.
Uvazovala jsem i o obchodaku, ze bych ho dala do vozejcku :-)
Nechci restauraci, obed si snim svuj (pisu v jednotnem cisle, deti se najedej za jizdy) - ale zmrzlinu trebas uvitam.

Na emiminu vedi vsechno, urcite mi nekdo do deseti hodin, kdy odjizdim, zvladne poradit :-)

Pojedu (PV) - Mladá boleslav - Jičín - Jilemnice - (Špindl)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6639
21.7.15 07:40

Preju klidnou cestu a hezkou dovolenou. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9543
21.7.15 08:19

.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6550
21.7.15 08:54

Zhruba na půlce cesty máš Sobotku, Jičín, Novou Paku. V Sobotce tak akorát náměstí, moc aut tam nejezdí, lavička se taky najde. V Jičíně toho bude rozhodně víc, ale zas bys musela zajíždět do města a hledat, poblíž obchvatu, po kterém pojedeš, nic není. Nejvíc se mi zamlouvá Nová Paka. Když pojedeš po hlavní silnici z kopce, úplně dole je taková lomená zatáčka (hlavní silnice pokračuje mírně vpravo) a odbočka vlevo do centra. Projedeš celou ulici a jsi na náměstí. Tak buď zaparkovat tam a někam to dojít, nebo to náměstí celé projet nahoru do kopečka, přes železniční přejezd a hned za ním někam postavit auto. Po schodech dolů vlevo je park, když půjdete podél trati (ta bude nahoře nad vámi) přes silnici a dál, tak dojdete k tenisovým kurtům a k dětskému hřišti. Případně při vjezdu na náměstí odbočíš vlevo a za kousek dál je malé náměstíčko s parkovištěm před městským úřadem, tam zaparkovat a projít ještě kousek rovně pod tou tratí a zase se dáte vlevo k tenisovým kurtům a hřišti. Malého bys snad ten kousek poponesla, není to daleko.

http://www.mapy.cz/zakladni?…

Upozorňuju Tě ale, že dnes tu (Trutnov) máme 18 stupňů a momentálně lije jako z konve. Hory nejsou při pohledu z okna vůbec vidět. Taky jsem dnes plánovala, že s dětmi dojedu do Janských Lázní, vyjedeme lanovkou na Černou horu a pěšky dolů, ale asi to padne. Takže to u Tebe nakonec možná vidím na ten obchoďák někde v Jičíně. :D

Každopádně přeju šťastnou cestu a příjemnou dovolenou. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5166
21.7.15 09:02
:mavam:

Příspěvek upraven 21.07.15 v 11:16

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35181
21.7.15 10:12