Místo ovu hnízdění nebo zánět?

2156
11.6.13 15:52

Místo ovu hnízdění nebo zánět???

Ahoj všem,

včera se mi stala divná věc.. podle ms a bazální teploty jsem měla mít ovu, ale od ráda jsem měla divné bolesti v břichu a odpoledne jsem slabě krvácela (ne špinění), večer nic. Dnes mě jen bolí moje,,, je červená a opuchlá trochu, toť vše. Co si o tom myslíte? Jít na gyndu, že mám zánět, nebo to je prostě normální ovu nebo hnízdění? I když moc nevím, kdy bych měla stihnout otěhotnět.. :think: :think:

Klidně kukněte na graf a poraďte… díky moc :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5086
11.6.13 15:54

I při OVU se může krváce, mohla to být třeba cysta, která praskla ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
11.6.13 15:59

Červenou a opuchlou jsem měla spíš při kvasinkách. Nicméně krvácení může být i ovulační.
Na nidační krvácení je to moc brzo, embryo se uhnizďuje cca 3-6dnů po ovulaci

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24464
11.6.13 16:04

Mě se ovulace občas projevila slabým špiněním a bolením (jako na MS nebo trávicí potíže).
A že „ji“ máš podrážděnou, nemůžeš to mít ze sexu, jestli se snažíte?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
11.6.13 16:05

Díky, asi stejně půjdu zítra na gyndu, sice nemám žádný výtok, ale připadá mi to celé nějaké divné :nevim: asi si o mě bude myslet, že jsem blázen, ale je to fakt nepříjemné..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2156
11.6.13 16:05

@Mar__tanka1983 Ze sexu ne, nejsme zas takoví draci :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31600
11.6.13 16:25

@Renaku máš doma bílý jogurt? napatlat studené na povrch, je to úleva, až se ohřeje, spláchnout vlažnou vodou a nepoužívat ani mýdlo ani sprcháč, ideálně si vem aspoň na doma sukni bez kalhotek, ať ti větrá. A dobré je na tohle mít doma boraxové globule na zavádění, jsou volně prodejné a můžou se i v těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat