Reklama

Místo v Praze či blízkém okolí vhodné pro sraz s miminky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kajiszek
Extra třída :D 10091 příspěvků 03.03.10 00:00
Místo v Praze či blízkém okolí vhodné pro sraz s miminky?

Ahojky, zajímalo by mě, jestli někdo neznáte místo, který by bylo vhodný pro sraz s mimčama kolem sedmi nebo osmi měsíců nebo zkrátka pro děti, který ještě nechodí, ale zato lezou a udržet je dlouhou dobu na klíně je fakt nadlidskej výkon? :lol: Já progůglila web skrz naskrz a nějak se mi nepodařilo nic objevit. On je to asi poměrně netypickej požadavek a možná nic takovýho ani neexistuje, ale líná huba… znáte to :lol: Chceme se totiž s holkama se stejně starejma mimčama srazit a vypadá to, že by nás dorazilo fakt hodně, ale teďka je otázka, kam se teda vlastně vejdem. Zajímalo by mě nějaký místo s dětským koutkem, kde by byl třeba nějakej velkej koberec, kde by mohly dětičky chvilku lézt. Je mi jedno, jestli nekuřeácká restauračka (respektive nekuřácký oddělení) nebo nějaký místo v nákupním centru nebo třeba nějaký mateřský centrum, kde by se dala pronajmout nějaká místnost (ovšem za nějakej lidovej peníz). Pokud budete o něčem vědět, sem s tím, každá rada vítána :wink:

Reklama

Reakce:

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 03.03.10 00:04

Zkus mrknout sem www.clovickov.cz

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 03.03.10 07:53

my jsme jednou byli na oslave narozenin tady http://www.mcpraminek.estranky.cz/…onajem-herny :lol:

Handulinka
Ukecaná baba ;) 2069 příspěvků 03.03.10 07:56

http://www.cvcpraha9.cz/?…

petra85
Povídálka 40 příspěvků 03.03.10 12:30

Ahoj,nekoukala jsem na ty odkazy od holek, ale moje kamarádka chodí do dětského koutku na Budějovický. Prý je to v domě bytové kultury (DBK) Já sama tam ještě nebyla, chci tam zajít až malý začne lézt. Ale prý tam dětičky do 1 roku mají vstup zadara :-D tak zkus juknout na net, jestli to tam teda najdeš, nevím jestli to na netu bude…pa

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 03.03.10 13:20
petra85 píše:
Ahoj,nekoukala jsem na ty odkazy od holek, ale moje kamarádka chodí do dětského koutku na Budějovický. Prý je to v domě bytové kultury (DBK) Já sama tam ještě nebyla, chci tam zajít až malý začne lézt. Ale prý tam dětičky do 1 roku mají vstup zadara :-D tak zkus juknout na net, jestli to tam teda najdeš, nevím jestli to na netu bude…pa

To je ten Človíčkov 8-)

petra85
Povídálka 40 příspěvků 03.03.10 20:16

Aj ta krajta :mrgreen: To jsem ale pako :zed:
No ještěže jsem se přiznala, že jsem na ty vaše odkazy nekoukala. 8-o

anna.s
Stálice 60 příspěvků 27.04.10 10:13

doporučuju pizzerii u divadla pod palmovkou. je to cca 100 m od palmovky, mají tam velký dětský koutek s kobercem a hračkami, kde se po sobě můžou děti válet, jak chtějí (-: mají i židličky + přebalovací pult. U koutku je celá nekuřácká místnost s posezením, dá se sedět hned vedle a hlídat ratolest.
 http://www.pizzerieudivadla.cz/…koutek-casek

Mili-lili
Extra třída :D 10378 příspěvků 07.05.10 21:15

Nevíte kde v centru by se dalo uchýlit se 7 měsíčním mimčem,asi tak na 3 hoďky,večer?
Asi nikde,co :think:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >