Místo vhodné na sáňkování v okolí Liberce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 23:08
Místo vhodné na sáňkování v okolí Liberce

Mám velkou prosbu, potřebuju poradit místo vhodné na sáňkování. Ideálně někde za Libercem, nebo kdekoliv v Jizerkách, mohou být klidně i Krkonoše. Stačí menší kopečky, někde mimo civilizaci a s minimem lidí.
Mám lehce autistické dítě, které nemá rádo velké skupiny lidí. Mimo jiné je velký strašpytel, z toho důvodu preferujeme kopce pro škvrňata. O víkendu chce na sáňky, prý do Krkonoš za Krakonošem. Mně by stačily Jizerky. Budu vděčná za konkrétní tipy. Anonym kvůli citlivým údajům o dítěti.

Reakce:
B.O.K. Team
Zasloužilá kecalka 626 příspěvků 05.02.19 08:05

my chodíme do Lidových sadů, ale tam je dost lidí. Jinak vím, že se chodí ještě do Vesce, tam by to mohlo být v pohodě a pak jsme byli asi 2× na Rašovce, tam je to taky celkem v pohodě. Jinak určitě se tenhle víkend vyhněte Bedřichovu, je tam jizerská 50tka a počítám, že silnice budou úplně ucpané, očekávají tam až 7tis. lidí. Jizerky jsou asi spíš na běžky než na saně…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >