Mít blog na blog.cz, webnode, či pise.cz?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sromulenka
Kecalka 457 příspěvků 16.11.14 16:56
Mít blog na blog.cz, webnode, či pise.cz?

Ahoj holky, ráda bych si začala psát svůj blog. ( zaměřený na děti, zdraví, a tak o čemkoliv, z pohledu zdravotní sestřičky :) ) Zkoušela jsem psát na blogspotu, ale ne snadno se pokaždé dostanu na můj účet. Tak přemýšlím, že vyzkouším jednu z těchto variant, ale nejsem si jistá, kterou tu správnou zvolit. Zda blog.cz, webnode.cz a nebo to napřed zkusit na FB? Kde máte svůj blog vy? Vaše zkušenosti? Děkuji za typy. :)

Reakce:
Shreya
Ukecaná baba ;) 1979 příspěvků 16.11.14 17:02

Co raději spustit vlastní webovky, než jen blog?

barca93
Ukecaná baba ;) 2355 příspěvků 16.11.14 17:04

Ja ho mam na blogspotu a jsem naprosto spokojena ;-). Drive jsem zacinala na blog.cz, ale ted, kdyz mam srovnani, tak blog.cz uz nikdy ne. S ostatnima zkusenost nemam.

sromulenka
Kecalka 457 příspěvků 16.11.14 17:16

@Shreya vlastní webovky, no ale kde začít? Tápu.

@barca93 jsi šikovnější než já :). Mě dělá problém přihlášení. A nelíbí se mi malý výběr šablon, či spíš neumím hledat…

Shreya
Ukecaná baba ;) 1979 příspěvků 16.11.14 17:19

Zaregistrovat hosting, doménu, pokud neumíš sama, tak sehnat někoho, kdo zvládá pěknou originální grafiku a webdesign, administraci webu… stránky se nakódují, spustí a hotovo. Lepší než blog, ale zase pokud víš, že by ti stačil… :think:?

barca93
Ukecaná baba ;) 2355 příspěvků 16.11.14 17:26

@sromulenka tak ja se neodhlasuju, tak s tim problem nemam :-D a co se tyce sablon, tak ja si vybrala jednu a tu jsem si pretvorila k obrazu svemu :-). Jinak ono i z toho blogspotu se da pak udela vlastni adresa, kde ti pak vypadne to blogspot.cz a budes tam mit jen to cz.

sromulenka
Kecalka 457 příspěvků 16.11.14 18:41

@barca93 Baru prosím tě, mohla by sji mi tu dát odkaz na tvůj blog? Můžu se kouknout? Děkuji :)

veru324
Kecalka 300 příspěvků 16.11.14 19:03

@sromulenka Mám momentálně nově na webnode, ale nechala jsem si zaregistrovat přes ně doménu. com, blog najdeš v mém podpisu kdyžtak. Zatím mi to takhle stačí. Blogspot mi nesedl, blog.cz zkušenost nemám.

okmakeup
Povídálka 27 příspěvků 11.10.17 10:14

Já měla blogger.com a i blog.cz. Nyní jsem na webnode. Poud ale začínáš, blogger nebo blog.cz bude na rozjezd stačit :)

simikremser
Nováček 2 příspěvky 22.04.18 15:18

Proč neposporujete anorexii?? To je fakt mega moc super. Miluju Anu :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >

Le Penová, Wilders a koncert Ortelu! Okamura svolal na Václavák obří SPD párty

Hodně netradiční událost bude už za necelý měsíc hostit pražské Václavské... číst dále >