Míň než týden mezi antigenními testy

2469
26.7.21 07:36

Mít než týden mezi antigennimi testy

Ahoj, nemáte někdo zkušenost s tim, že jste sice dodrzeli podmínku 4 antigennich testu za měsíc, ale ne tu, že mezi nimi musí být týden? Byla jsem na testech 28.6., 12.7., 21.7. a potrebuju jít dnes. Čili 5 dní po tom posledním. Budou to řešit nebo když jsou to ty 4 do měsíce, tak mi to projde? Od zítra mi už platí očkování, jeden blbej den, no… rezervační systém, ve kterém jsem zaregistrována, mě normálně pustil, ale na tom posledním testu jsem byla jinde, přes jiný systém, tak třeba to jen není propojené. Případně kdyby byl problém, lze to na místě zaplatit? I když teda musím si zjistit částku, aby se to vyplatilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
33271
26.7.21 07:40
@Midaku píše:
Ahoj, nemáte někdo zkušenost s tim, že jste sice dodrzeli podmínku 4 antigennich testu za měsíc, ale ne tu, že mezi nimi musí být týden? Byla jsem na testech 28.6., 12.7., 21.7. a potrebuju jít dnes. Čili 5 dní po tom posledním. Budou to řešit nebo když jsou to ty 4 do měsíce, tak mi to projde? Od zítra mi už platí očkování, jeden blbej den, no… rezervační systém, ve kterém jsem zaregistrována, mě normálně pustil, ale na tom posledním testu jsem byla jinde, přes jiný systém, tak třeba to jen není propojené. Případně kdyby byl problém, lze to na místě zaplatit? I když teda musím si zjistit částku, aby se to vyplatilo.

No nevim, zatim jsem cetla v diskusich, ze u tech antigenu chteji sedm dni. Mela ses objednat na PCR, nebo to uz mas taky vybrané? Asi ti nezbude, nez to prostě zkusit, na koho narazis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18310
26.7.21 07:41

Rezervační systém to neřeší, ale na tom centrálním systému to pak bude vidět.

No nechoď dneska do bazénu a nebo na festival, jinak to prakticky nikde nekontrolujou.

V práci by ti to měl zajistit zaměstnavatel, ne tě posílat do veřejného systému.

Pokud vyloženě potřebuješ test dnes, tak buď samotest z lekárny a čestné prohlášení a jestli to musí být v systému, tak jedině jako samoplátce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
26.7.21 07:42

@vokishka na PCR jsem byla jen jen jednou v květnu, takže to bych mohla, ale já výsledek potrebuju už dnes, max do půl 7 večer, to by určitě nebylo ani kdybych tam teď našla volný termín na dnes dopoledne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18310
26.7.21 07:42

@vokishka PCR nebude mít dneska výsledky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33271
26.7.21 07:43
@Ou píše:
Rezervační systém to neřeší, ale na tom centrálním systému to pak bude vidět.

No nechoď dneska do bazénu a nebo na festival, jinak to prakticky nikde nekontrolujou.

V práci by ti to měl zajistit zaměstnavatel, ne tě posílat do veřejného systému.

Pokud vyloženě potřebuješ test dnes, tak buď samotest z lekárny a čestné prohlášení a jestli to musí být v systému, tak jedině jako samoplátce.

Samotest muze byt provedeny jedine na místě a plati jen v tom danem zařízení, kde byl proveden.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
26.7.21 07:44

@Ou po no jdu na bazén, vim€, zbytečnost, ale jdu s kamaradkama, po dlouhé době a bez dětí, toho s evzdat fakt nechci, těším se na to jak malý dítě na Vánoce :mrgreen: ale varianta samotestu a čestného prohlášení je vlastně super, testy máme doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33271
26.7.21 07:50
@Midaku píše:
@Ou po no jdu na bazén, vim€, zbytečnost, ale jdu s kamaradkama, po dlouhé době a bez dětí, toho s evzdat fakt nechci, těším se na to jak malý dítě na Vánoce :mrgreen: ale varianta samotestu a čestného prohlášení je vlastně super, testy máme doma.

Tak si ten test vem s sebou. Treba nebudou chtit nic videt, tak si ho necháš schovany. Kdyz budou chtit, tak si ho tam uděláš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
26.7.21 07:52

Čestné prohlášení se už neakceptuje. systém tě pustí, jen si to pak zaplatíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33271
26.7.21 07:55
@Umík píše: Čestné prohlášení se už neakceptuje. systém tě pustí, jen si to pak zaplatíš.

Ale muze si ho udelat primo tam

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
562
26.7.21 07:56

@vokishka samotest ano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
26.7.21 07:56

@Umík teď jsem koukala na jejich stránky a v podmínkách tam mají klasicky 7 dní od PCR, 3 dny antigen, očkování, předělání covidu a pak právě samotest a mít s sebou foto plus vyplněné to většině prohlášení. To by yla ideální varianta. Ještě pro jistotu zavolám na zákaznickou linku. @vokishka byly jsme tam už dvakrát a vždy něco vidět chtěli. Ale pokud se to podaří vyřešit tím smaotestem, tak to bude ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17655
26.7.21 07:59
@Midaku píše:
@Umík teď jsem koukala na jejich stránky a v podmínkách tam mají klasicky 7 dní od PCR, 3 dny antigen, očkování, předělání covidu a pak právě samotest a mít s sebou foto plus vyplněné to většině prohlášení. To by yla ideální varianta. Ještě pro jistotu zavolám na zákaznickou linku. @vokishka byly jsme tam už dvakrát a vždy něco vidět chtěli. Ale pokud se to podaří vyřešit tím smaotestem, tak to bude ok.

Ano, ale jak pisou holky, vem si ten test sebou a udelej si ho az na miste. Cestna prohlaseni uz byt nemaji :?
https://covid.gov.cz/…a-nemoc-test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2469
26.7.21 08:07

@cecetka v tom odkazů píšou, že to bude platit od 1.9. Dle stránek bazénu stačí foto samotestu a čestné prohlášení. Ale jak jsem psala, zavolám na jejich linku, tam asi získám nejrelevantnejsi informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4796
26.7.21 08:14

Musi to být těch 7 dni, jinak některá odběrová místa dělají to, že si ten test můžeš zaplatit sama, antigen je cca 360-400kc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat