Mizerný sex - vztah z rozumu. Má to cenu?

39
12.11.20 20:39

Mizerný sex - vztah z rozumu. Má to cenu?

Ahoj, potřebuju poradit, protože už začínám být bezradná.

Před měsícem jsem se seznámila s klukem v mém věku (28) - bez závazků, hrozně vtipný, vysoký, hodný, má vlastní byt i práci, je upovídaný atd… Prakticky mě utahal na humor nez na svuj vzhled.

Došlo už i na sex (několikrát, abych se přesvědčila, jestli to nebyl jednorázový kiks), ale ten byl naprosto tragický. Nemá moc zkušeností (prakticky skoro žádné, mel jednu holku a spal s ni parkrat), zatímco já už mám něco za sebou. Výbava průměrná, poprvé to trvalo tak 10 vterin, podruhe tak 20, potreti zmeknul jeste pred jeho vrcholem. Mel problem uz i se samotnou erekci. On rika, ze to je jako normalni nez si „sednem“. Ja chapu, ze to je normalni nez se dva sehrajou, aby to bylo paradni, ale ja z toho nemela nic (ani jsem ho skoro necitila) a pro mě je i ta tělesná stránka důležitá. Myslite, ze se to da „naucit“? Jeste nikdy se mi to nestalo, ze by to bylo takhle hrozny (nebo ze by byl stale nervozni?)

Rikal, ze me miluje, mluvil o me se svymi rodici, v praci, vsude a ja zacinam mit strach, ze takhle to bude naporad…

Na vztah je to ale ideální chlap - uvaří, stará se, je zodpovědný, mluví o tom, jak mě miluje, a myslí to všechno naprosto vážně, smějeme se spolu a tak, ale chybí tam to živočišno.

Mate zkusenost, ze jste meli mizerny sex, ale pak se to zlepsilo postupne? Má cenu vytrvat? Z moji strany tam neni takoveto super podlamovani se v kolenou, kdyz ho vidim.

Jsem v takovehle situaci prvne a nevim jak to mam resit, prosim poradte

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
303
12.11.20 20:44

Já před lety měla partnera a trvalo nějakou dobu než se to zlepšilo, ale mě přitahoval a chtěla jsem vztah uchovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
642
12.11.20 20:47

Znate se mesic a rika ti, ze te miluje 8o To by me vydesilo mozna i vic, nez ten hrozny sex

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
225
12.11.20 20:48

Sex- pokud má málo zkušeností, věřím, že by to bylo časem s trochou komunikace lepší. Musí být taky pořádně nervózní. Spíš bych se zaměťřila na to, co k němu cítíš. Jste oba mladí na vztah pouze z rozumu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 20:48

Já po roce vztah vzdala a odešla. Partner byl hned a po usnul což byl masakr :mrgreen: nezlepšilo se nic a ještě byl uražený, že jsem pořád nadržená :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 20:50

Nervozita dělá hodně, mluvím ze svojí zkušenosti, ale jestli se to dá naučit, no asi jo, jestli budeš mít trpělivost ho to učit. Další věc ručně, jazykem, to má jakej talent, aby jsi nebyla učitelka na plný úvazek. Takové učení je nejlepší když jsou oba sobě prvními, jako jsem to měl já a byla to pecka, postupně se poznávat a nemít s čím porovnávat. Další už byli se zkušenostmi a tam už je to opravdu se jen sladit. Ale ty už víš a popravdě Tě to začne štvát, že to musíš učit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 20:51

Já si jednoho takového vzala. sex mu neprijde dulezity, radsi si cte - to jako vazne :-) vybava spis podprumerna. ale povaha a vse okolo to prebylo. poridila jsem si vibrator a cas od casu se nam sex s manzelem povede - ale nesmi to byt casto a s myma predchozima se to neda srovnat. beru to jako dan za to, ze mam pracoviteho, chytreho a hodneho chlapa. hold nikdy to neni 100% a hodne zalezi i na tve povaze - tohle se moc nezmeni. muzou byt lepsi a horsi obdobi, ale to ze nema moc zkusenosti uz napovida, ze zadny kanec nebude. tak zvaz poradne je pro tebe dulezite.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 21:02
@Kikyna90 píše:
Znate se mesic a rika ti, ze te miluje 8o To by me vydesilo mozna i vic, nez ten hrozny sex

Proč ne, já se do teď už manželky zamiloval snad okamžitě, dobře druhý den aby to bylo přesnější. Když člověku rukama projde stovka holek a už ten večer člověk ví, že to k tomu není tak pak věřím tomu, že to takhle jde. Nikomu jsem nikdy nedal ani telefoni číslo, manželku rovnou domu, to byla jiskra(blesk) na poprvý.

• Citovat
  • Nahlásit
1422
12.11.20 21:03
@Anonymní píše:
Já si jednoho takového vzala. sex mu neprijde dulezity, radsi si cte - to jako vazne :-) vybava spis podprumerna. ale povaha a vse okolo to prebylo. poridila jsem si vibrator a cas od casu se nam sex s manzelem povede - ale nesmi to byt casto a s myma predchozima se to neda srovnat. beru to jako dan za to, ze mam pracoviteho, chytreho a hodneho chlapa. hold nikdy to neni 100% a hodne zalezi i na tve povaze - tohle se moc nezmeni. muzou byt lepsi a horsi obdobi, ale to ze nema moc zkusenosti uz napovida, ze zadny kanec nebude. tak zvaz poradne je pro tebe dulezite.

To je teda dost vysoka dan :? Myslim, ze jsou i chytri, hodni a pracoviti muzi, kteri jsou v sexu zdrave aktivni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
12.11.20 21:06

@Kikyna90 jo, tohle me taky desi, ale on mi rikal, ze proste on je vztahovy typ, ktery to uz od zacatku bere vazne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
12.11.20 21:10

Jako zatim se vubec nemel ani k tomu neco udelat rucne nebo oralne… ja nevim, jestli mam na to mu vysvetlovat jako uplne vsechno, protoze nikdy jsem to nemusela delat (kdyz nepocitam beznou konverzaci typu zrychli/zpomal/tam jo/pridej/zmen polohu na tuhletu atd).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
123
12.11.20 21:15

Ahoj :mavam: byla jsem v podobne situaci… bylo mi 26 a touzila jsem po rodine… znali jsme se par mesicu, pracovali jsme spolu, bylo tam postuchovani se, rejpani, atd… vedela jsem, ze on by byl skvely tata, postaral by se, zabezpecil by nas financne, hodnej byl take, rozkrajel by se… ale… nepreskocila tam ta jiskra… nakonec jsem to ukoncila, protoze predstava, ze dalsich 50 let travim zivot s clovekem, ktery je sice fajn jako kamarad, ale nebyla tam jiskra, zamilovanost, laska, motyli v brise… to by driv ci pozdeji skoncilo neverou z me strany a stejne koncem… dnes si rikam, ze byl spravny krok to ukoncit, ja si nasla jineho, on myslim take jinou, ale dle meho ve vztahu z rozumu nikdy nemuzes byt stastna… ono pratelstvi ve vztahu je pekne, ale zamilovanost, vzruseni, zamotana hlava a jiskry ktere zazehavaji vztah, tvori dle meho plnohodnotny vztah…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 21:16
@Josefuna píše:
To je teda dost vysoka dan :? Myslim, ze jsou i chytri, hodni a pracoviti muzi, kteri jsou v sexu zdrave aktivni.

Asi jsou, ale já na takového nenarazila. Je asi opravdu velké štěstí najít někoho pro nás dokonalého a ještě aby to bylo oboustrané.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.20 21:19

Vztahy z rozumu tě sice nevystřelí na měsíc, ale bývajò stabilnější. kor v dnešní době.

• Citovat
  • Nahlásit
39
12.11.20 21:20

@JeckoKacko ja mam za sebou dva dlouhodobe nevydarene vztahy s „grazly“ a tohle je proste super super kluk, tak nejak doufam, ze to vzruseni prijde nebo ze proste zamilovanost neni vsechno a laska se vybuduje tim vztahem a zazitky a duverou a tak. Jen ten sex mi to zatim proste kazi, protoze mi to nepomaha se sblizit (a to jsem celkem i fyzicky typ, ze me sex fakt bavi)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat