Mladá Boleslav Maja, dodělání maturitní zkoušky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Natulee
Povídálka 12 příspěvků 12.09.18 20:08
Mladá Boleslav Maja, dodělání maturitní zkoušky

Hezký den, měla jsem teď v září poslední pokus na ústní zkoušku z angličtiny, jenže jsem to neudělala. Tak by mě zajímalo, zda jste někdo dodělával maturitu z předškolní a mimoškolní pedagogiky na škole v Mladé Boleslavi Maja? Zda jde dálkově studovat rok, i když nemáte maturitu? Pracuji jako učitelka v MŠ, takže potřebuju rok, co nejrychleji dodělat.

Máte zkušenost z touto školou, jde i dálkově rok studovat, když nemáte dodělánou maturitu? :(

Děkuju za všechny rady a odpovědi. :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8804 příspěvků 12.09.18 20:18

Mám tam denní studium, ale pokud vím bez maturity to opravdu nepůjde, je to „pomaturitní“ studium. Maximálně bys tam mohla „opakovat“ celý čtvrtý ročník..

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 12.09.18 20:41
@Natulee píše:
Hezký den, měla jsem teď v září poslední pokus na ústní zkoušku z angličtiny, jenže jsem to neudělala. Tak by mě zajímalo, zda jste někdo dodělával maturitu z předškolní a mimoškolní pedagogiky na škole v Mladé Boleslavi Maja? Zda jde dálkově studovat rok, i když nemáte maturitu? Pracuji jako učitelka v MŠ, takže potřebuju rok, co nejrychleji dodělat.

Máte zkušenost z touto školou, jde i dálkově rok studovat, když nemáte dodělánou maturitu? :(

Děkuju za všechny rady a odpovědi. :)

Spíš si sežeň nějaké doučování. Na téhle škole snad maturitu udělá každý… :zed:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8804 příspěvků 12.09.18 20:47

@Russet já myslím, že slečna neudělala maturitu jinde a právě tady si ji chce dodělat, ale roční tam je pouze „pomaturitní“ studium.. Takže by musela klasicky do čtvrtého ročníku.

Natulee
Povídálka 12 příspěvků 12.09.18 20:50
@Russet píše:
Spíš si sežeň nějaké doučování. Na téhle škole snad maturitu udělá každý… :zed:

Na doučování z angličtiny jsem chodila, ale ani tak to nevyšlo. Potřebuji někde dodělat maturitu, abych mohla zůstat ve školce jako učitelka :,(

Natulee
Povídálka 12 příspěvků 12.09.18 20:51
@Kristyna.Vechto­va píše:
@Russet já myslím, že slečna neudělala maturitu jinde a právě tady si ji chce dodělat, ale roční tam je pouze „pomaturitní“ studium.. Takže by musela klasicky do čtvrtého ročníku.

Přesně tak… potřebuji dodělat maturitu, abych mohla zůstat pracovat ve školce jako učitelka :,(

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 12.09.18 20:53
@Natulee píše:
Na doučování z angličtiny jsem chodila, ale ani tak to nevyšlo. Potřebuji někde dodělat maturitu, abych mohla zůstat ve školce jako učitelka :,(

Tak na to asi nemáš…

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8804 příspěvků 12.09.18 20:53

@Natulee no myslím, že takhle to bohužel nepůjde a budeš muset opakovat ročník, ale nevím zda tě teď někde vezmou, zkus to obvolat nic jiného Ti nezbyde..

Natulee
Povídálka 12 příspěvků 12.09.18 20:59
@Russet píše:
Tak na to asi nemáš…
????
Natulee
Povídálka 12 příspěvků 12.09.18 21:02
@Russet píše:
Tak na to asi nemáš…

Tak zrovna angličtina není důležita pro to, abych mohla učit v MŠ, jde o maturitu!!!
A ptala jsem se na radu a zkušenost se školou, tak když žádnou nemáš, tak nevím, proč odpovídáš :cert:

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 12.09.18 21:25
@Natulee píše: ????

Nezlob se na mě, ale angličtina na střední škole zas tak těžká není. Nevím, jaký jsi ročník a jak DLOUHO se anglicky učíš, abys neprošla maturitou. Maturita asi holt není pro každého.

Natulee
Povídálka 12 příspěvků 12.09.18 21:49
@Russet píše:
Nezlob se na mě, ale angličtina na střední škole zas tak těžká není. Nevím, jaký jsi ročník a jak DLOUHO se anglicky učíš, abys neprošla maturitou. Maturita asi holt není pro každého.

Vysvětlovat a řešit tohle nebudu.

Potřebuji teď zjistit hlavně nějakou tu školu na dokončení, o nic jiného mi nejde. Tak pokud o žádné nevíš, tak asi není co řešit.

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8804 příspěvků 12.09.18 21:55

@Natulee zkus si do té Boleslavi zavolat, jsou tam hodně vstřícní, ale předpokládám, že když jsi neuspěla ani na 3 pokus, budeš muset opakovat ročník, třeba by Ti vyšli vstříc s dálkovým studiem ve 4.ročníku :)

Natulee
Povídálka 12 příspěvků 12.09.18 22:24
@Natulee zkus si do té Boleslavi zavolat, jsou tam hodně vstřícní, ale předpokládám, že když jsi neuspěla ani na 3 pokus, budeš muset opakovat ročník, třeba by Ti vyšli vstříc s dálkovým studiem ve 4.ročníku :)

Zkoušela jsem dnes volat a číslo prý neexistuje :( zkusím ještě zítra zavolat. Noha právě myslela, že bych dálkově studovala jeden rok a v květnu hned maturovala.
Tak uvidím, co zjistím.
Také jsme zkoušela volat do Prahy na pedevropskou, ale mám specializací z výtvarky a tam je jej tělocvik, takže strašně moc požadavků a přezkušovani z tělocviku a když nemám tu specializaci, tak jsem se to nikdy teoreticky neučila…
Zkusím zítra zavolat do té Boleslavi :)

Russet
Extra třída :D 12176 příspěvků 12.09.18 22:47

No jo, napošesté to snad dá :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Výhrůžný vzkaz radikálů: Na těchto místech o Vánocích zaútočíme znovu!

V posledních měsících a letech se začínalo zdát, že aktivita islámských... číst dále >

Čestmír Řanda ukázal novou milenku. Je to mladší kopie Pletánkové!

Vrátila se Tina Pletánková k Čestmíru Řandovi? To napadlo všechny, kdo se... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >