Mladé těhulky z okolí Plzně :)

20
1.6.16 11:31

Mladé těhulky z okolí Plzně :)

Zdravím všechny těhulky, moc ráda bych si našla mezi vámi nějakou spřízněnou dušičku na pár řádek ale klidně i na kus řeči a na kafíčko (v mém případě spíš na zmrzlinku :D ) z Plzně a okolí. Jelikož moc kamarádek nemám a mezi nimi není ani jedna těhotná a když se podívám kolem sebe tak už všichni tahají drobečky v kočárku nebo jsou úplně mimo mou věkovou kategorii tak sháním tímhle způsobem tady u vás. :kytka: Moc ráda bych si popovídala o radostech a obcas i strastech těhotenství. Připadám si na všechno moc sama :( Je mi 21 jsem z Dobřan ale momentálně jsem dočasně ( tedy v to alespon doufám) v Přešticích, jsem ve 14 týdnu, je to moje první těhotenství a už vím že mi v bříšku plavčí chlapeček :srdce: Takže, budeme moc rádi když se nám někdo fajn ozve. ;) Jinak přeji hezký zbytek dne a krásné a příjemné těhulkování všem budoucím maminám! :hug: Bára

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

315
1.6.16 12:06

Ahojky :mavam:
Tak ja jsem z Plzně, je mi 22, na začátku tehu už sice nejsem, ale ještě pořád jsem 2v1 :srdce:. Jsem ted ve 33tt :dance:. A čekám holčičku :srdce:. Pokud by jsi mela zájem nebo nějaké otázky, klidne napiš :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
1.6.16 12:24

Jeee no tak to je fajn mozná to bude vypadat blbě ale trochu ti závidím že jste s malou už tak daleko my už by jsme prcka nejradsi meli mezi sebou i kdybych mela rodit dva dny sjeta jenom ibalginem :D no a jak se jinak

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
1.6.16 12:26

Jak se jinak cítíš? já už ted funim jenom shlídnu větší kopec…ALE jinak si nemuzu stezovat papáme zdatně a špatně nám není :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
315
1.6.16 13:21

No :D ver, že ja jsem taky ráda, že už se blizim do konce :) při zjištění tehu, jsem si hrozne přála mit už za sebou první trimestr, pak už jsem chtěla byt hned v posledním a ted už se tesim na porod :) no ja na začátku docela blinkala :poblion: ale, pak to přešlo a je mi skvěle. Jen Teda schody, delší procházka a kopce mi dělají trochu problém :D. Pak me dost zmaha to horko, to je Teda hrozny, nejraději bych chodila naha a polejvala se studenou vodou :lol:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama