Mladého, nebo staršího chlapa?

Anonymní
24.5.16 00:29

Mladého nebo staršího chlapa?

Ahojda, je mi 41 a jsem sama. Mám dotaz. Nechci radu, jen názor. Jakého chlapa hledat, staršího než já nebo mladšího? Jsem mentálně mladistvá :-),vše mě zajímá…miluju život! :lol: Jsem i fyzicky zachovalá :-).Já si chtěla hledat staršího muže, vždy mě přitahovali, imponovali mi, pomáhali mi lidsky růst…(nemyslí 80desátníky, myslím zkrátka starší než já, cca 10 let).Jenže najednou nevím. Co já se starým :lol:.Mně se líbí najednou mladší :-).Jenže tam mám strach, že mě časem opustí.Tělo zatím drží pohromadě, ale jak dlouho ještě :-).Teď chodím s 30letým.
Jak se to stane, že člověk najednou kouká po mladších klukách? :-)I se ohlédnu za mladým hezkým 20letým na ulici :-) :mrgreen:!Nechci radu, udělám co mi hlava a srdce řekne, jen ráda pokecám :-)Dík, pa (pište i anonymně své zkušenosti).Rejpalky, prosím, nepište. Děkuji P. S.Téma se mi odkliklo dvakrát (výpadek systému emimino, není to úmysl, při vložení se objevila porucha webu a téma se poprvé neuložilo)

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
24.5.16 00:42

Ja bych to brala hodne podle toho, zda chces klasicky vztah se spolecnym bydlenim tzv, zestarnout spolu :mrgreen: pak bych sla do stejne vekove skupiny. protoze vyrazne starsi bude brzo fakt stary a vyrazne mladsi… no asi bych se fakt bala, ze casem mu zestarnu ja a zvedne kotvy za nejakou dvacitkou.

jinak na sex/zabavu klidne mladeho zajocha, na uzivani jinych pozitku (dovolene, dobre jidlo, kultura) klidne vyrazne starsiho. nebo to nakombinuj no :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8322
24.5.16 04:48

Záleží zda máš děti, ev. je ještě plánuješ. A co od vztahu očekáváš. Zda trvalý vztah, společné bydlení…nebo partnerství s odděleným bydlištěm.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
24.5.16 05:34

Mam o dvacet let staršího a jsem spokojená a to je mne 26 a jsem celkem atraktivní. Nejde to paušalizovat, ale ve svém věku už by si asi měla mít priority srovnané a věk by asi neměl být ta nejdůležitější :) Když vybereš špatně, možná si chvilku užiješ ale brečet už budeš sama ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.16 06:17

Já mám o 5 let mladšího a po mých špatných zkušenostech můžu jen říct nejlepší mužský mýho života. Myslím že není důležitý věk ale spoustu jiných věcí jako povaha empatie tolerance… Jo a někdo mi jednou řekl i kdyby to měli být jen tři roky štěstí tak kdo ti je dá.

• Nahlásit
  • Citovat
6762
24.5.16 06:37

Když teď chodíš s třicetiletým, proč přemýšlíš, jestli si hledat mladšího nebo staršího chlapa?
Ale k tvé otázce - z mužského hlediska řešíš věc, kterou nemusíš. Najdi si takového chlapa, který ti bude vyhovovat, se kterým budeš šťastná. A jestli bude mladší nebo starší, to bys vůbec řešit nemusela…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3647
24.5.16 07:04

Já mám mladšího, sice jen o půl roku takže časem se to srovná, ale je mi 21 a jemu 20 a u těchhle chlapců dělá každej půlrok hodně :mrgreen: normálně pracuje, postará se o mě, ale jeho nápady a úvahy jsou někdy dost pubertální :mrgreen: neříkám že já pubertální nejsem, ale na něj fakt nemám :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1925
24.5.16 07:29

Ahoj :mavam: zajímavá diskuze - jsme s manželem skoro stejně „staří“, je nám 22(jsem starší o 4 měsíce), ale můžu říct, že on je oproti mě mnohem vyspělejší, co se týče názorů a práce, v hlavě má všechno do detailu srovnané a řekla bych, že oproti příteli mé sestřičky, který je o 2,5 roku starší než my, tak je úplně někde jinde :)

@juliettee takže oni asi existuje oba extrémy :mrgreen:

K zakladatelce - pokud by mělo jít o dlouhodobější vztah, tak podle mě na věku nezáleží, rozhoduje co má dotyčný především v hlavě (až pak v kalhotech :mrgreen:;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59251
24.5.16 07:37
@Anonymní píše:
Ahojda, je mi 41 a jsem sama. Mám dotaz. Nechci radu, jen názor. Jakého chlapa hledat, staršího než já nebo mladšího? Jsem mentálně mladistvá :-),vše mě zajímá…miluju život! :lol: Jsem i fyzicky zachovalá :-).Já si chtěla hledat staršího muže, vždy mě přitahovali, imponovali mi, pomáhali mi lidsky růst…(nemyslí 80desátníky, myslím zkrátka starší než já, cca 10 let).Jenže najednou nevím. Co já se starým :lol:.Mně se líbí najednou mladší :-).Jenže tam mám strach, že mě časem opustí.Tělo zatím drží pohromadě, ale jak dlouho ještě :-).Teď chodím s 30letým.
Jak se to stane, že člověk najednou kouká po mladších klukách? :-)I se ohlédnu za mladým hezkým 20letým na ulici :-) :mrgreen:!Nechci radu, udělám co mi hlava a srdce řekne, jen ráda pokecám :-)Dík, pa (pište i anonymně své zkušenosti).Rejpalky, prosím, nepište. Děkuji P. S.Téma se mi odkliklo dvakrát (výpadek systému emimino, není to úmysl, při vložení se objevila porucha webu a téma se poprvé neuložilo)

tohle za Tebe nikdo neodpoví.. já bych nechtěla mladšího - pro mne jsou to ucha, nemůžu si pomoct.. navíc bych měla pocit, jak když se snažím dohnat ztracené roky - mi to přijde zoufalé. ale že já z toho mám tento pocit neznamená, že ho máš aji Ty. choď s tím, kdo Ti vyhovuje ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30569
24.5.16 07:45

Ani jedno ani druhe, ja preferuji +- stejne stare, protoze mi prijde ze nas tak spojuje vic veci (podobne zazitky z minula atd.) Do mladsiho bych sla jen kvuli sexu, jinak ne…a starsi me sice pritahuji svymi zkusenostmi, tak nejak jinym uvazovanim ale ja nechtěla pro sve deti stareho tátu a taky pak jsem v okoli videla jak se ve stáří ty nuzky rozeviraji a 50 ti leta vitalni žena ma doma 70 dědka (cest vyjjimkam)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
265
24.5.16 08:03

Já ještě k tazatelce, vyblbnout by se měl člověk do dvaceti pokud blbne ještě ve čtyřiceti něco se pokazilo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11689
24.5.16 08:09
@Anonymní píše:
Ahojda, je mi 41 a jsem sama. Mám dotaz. Nechci radu, jen názor. Jakého chlapa hledat, staršího než já nebo mladšího? Jsem mentálně mladistvá :-),vše mě zajímá…miluju život! :lol: Jsem i fyzicky zachovalá :-).Já si chtěla hledat staršího muže, vždy mě přitahovali, imponovali mi, pomáhali mi lidsky růst…(nemyslí 80desátníky, myslím zkrátka starší než já, cca 10 let).Jenže najednou nevím. Co já se starým :lol:.Mně se líbí najednou mladší :-).Jenže tam mám strach, že mě časem opustí.Tělo zatím drží pohromadě, ale jak dlouho ještě :-).Teď chodím s 30letým.Jak se to stane, že člověk najednou kouká po mladších klukách? :-)I se ohlédnu za mladým hezkým 20letým na ulici :-) :mrgreen:!Nechci radu, udělám co mi hlava a srdce řekne, jen ráda pokecám :-)Dík, pa (pište i anonymně své zkušenosti).Rejpalky, prosím, nepište. Děkuji P. S.Téma se mi odkliklo dvakrát (výpadek systému emimino, není to úmysl, při vložení se objevila porucha webu a téma se poprvé neuložilo)

Nemáš v tom trochu bordel? :mrgreen: Pro mě je zkousnutelný věkový rozdíl do 10 let, a asi lepší ve směru staršího chlapa. Promiň, ale od 20 letého kluka nečekej nic víc než sex na jednu noc, co by s tebou dělal. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12548
24.5.16 08:31

Slyšela jsem to od mnoha svých kamarádek, že jak překročily čtyřicítku, začli se jim líbit mladší kluci.
No mě se vždy líbili starší a zatím to tak je, za mladším jsem se ještě neohlídla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
24.5.16 08:43

Mě by mladší vadil, ale rozhodně dělej to, co ti vyhovuje. Pokud nemáš děti, tak je to jedno. Pro mě je trapný to, (znám příkl. z okolí) Měla dítě v 18, dneska dcera kolem 25 a matka randí se stejně starým, dělá ze sebe pubertačku od chování až po oblíkání, lítá za dcerou na disko, balí ji spolužáky a ta se za ni stydí. Ženská se má vybouřit před manželstvím, pak ji to chytne ve 40 a to už je někdy fakt trapné. Tady nejde o to, že by se neměla 40letá bavit, to určitě ano, ale né se u toho chovat jak neutržená dvacítka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
571
24.5.16 08:46

Já teda vždycky byla na mladší, ale vždycky tak o pár měsíců nebo rok…
Teď mám partnera, který je mladší o pět let a prožívám s ním to největší štěstí v životě… Ale upřímně, není to o věku, spíš o rozumu ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama