Mladší partner ještě student. Jak to zvládáte?

8
18.2.20 17:18

Mladší partner ještě student. Jak to zvládáte?

Zdraví holky, čekám miminko termín 08/2020. Vše je v pořádku s přítelem se moc těšíme, on je však ode mne mladší o 6let, ke všemu se postavil jako chlap. Mám však trochu obavy, protože ještě studuje sice má v pohodě vysokou a tím, že je po VOŠ tak má zkrácené studium na dva roky a škola je v pohodě, protože ji má jen st-pa takže v ostatní dny pracuje. Mám obavy zda vše zvládneme. Máte někdo podobnou zkušenost? Děkuji :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2778
18.2.20 17:44

Uz je trochu pozdě na pochyby na to jste meli myslet driv :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
707
18.2.20 17:45

@Verocapi To zvládnete. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1671
18.2.20 17:49
@Verocapi píše:
Zdraví holky, čekám miminko termín 08/2020. Vše je v pořádku s přítelem se moc těšíme, on je však ode mne mladší o 6let, ke všemu se postavil jako chlap. Mám však trochu obavy, protože ještě studuje sice má v pohodě vysokou a tím, že je po VOŠ tak má zkrácené studium na dva roky a škola je v pohodě, protože ji má jen st-pa takže v ostatní dny pracuje. Mám obavy zda vše zvládneme. Máte někdo podobnou zkušenost? Děkuji :srdce:

Všechno se dá zvládnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2490
18.2.20 18:12

Záleží kolik přítel vydělává, jestli budeš mít mateřskou, co máte za zázemí atd. Když jsem se narodila já, tak na tom naší byli podobně a pak šel ještě taťka na 2 roky na vojnu a zvládli to. Když se chce tak všechno jde, určitě to taky zvládnete :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.2.20 20:24

Měla jsem to kdysi podobně, partner (teď už manžel) o 6 let mladší, ještě studoval. Ale statnicoval ještě před porodem, takže jsme se s praci vystřídali - já sla na mateřskou a on na plný úvazek do práce.
Pokud chlap pracuje na částečný úvazek a má přijatelný plat, tak to dáte. Budeš mít mateřskou? Ten první půl rok je dobre, než spadnes na rodicak.

• Nahlásit
  • Citovat
8
19.2.20 15:14

Mateřskou budu mít, zázemí máme slušné i pomoc rodiny. Děkuji za podporu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie