Mladší těhotenství, krvácení, bez srdíčka

52
8.10.19 16:45

Mladsi tehotenstvi, krvaceni, bez srdicka

Ahojky, chci se zeptat, zda ma nektera z vas podobnou zkusenost…
Jsem 9+1,uz pri mi ule kontrole mi Mudr sdelil, ze těhotenství je mladsi (mela jsem cyklus 31 dni), vcera jsem bezela k nemu na vysetreni, proroze jsem zacala behem vike du spinit a pak i slave krvacet. Vysetril me a rekl, ze tam vidi plod (znatelne vetsi od minula),odpovida velikosti 6+0, ale neni tam srdicko. Pry bud budu krvacet a samovolne potratim, nebo to ustane a mam prinit za tyden na kontrolu a uvidime jestli tam srdicko vubec bude. Co myslite, je jeste nejaka sance, aby tam za tyden bylo? Ja sama tomu moc sanci nedavam, spis jen doufam… Po 2,5 letech snazeni jsme 3× podstoupili inseminaci, neuspesne a najednou se nam to v srpnu povedlo prirozene… Takze velka radost a ted tohle… ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13041
8.10.19 16:51

Řekla bych, že naděje umírá poslední. Počítej asi možná spíš s tou horší variantou, ale pokud je tam alespoň malý pokrok, nějaká šance tam je. Držím palce!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4907
8.10.19 16:52

Ten rozdíl v týdnech 9+1 a 6+0 je fakt obrovský. To neodpovídá ani o trochu delšími cyklu. Bojím se, že to moc dobré nejí. Ale třeba se stane zázrak. Hlavně aby se krvácení zastavilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
8.10.19 16:53

Jestli plod roste, ještě doufej. V 6+0 ještě srdíčko bít nemusí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
8.10.19 17:00

@karkarka dekuju, taky si myslim, ze je to moc velky rozdil na to, aby bylo pak vse v poradku. No uvidime…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
8.10.19 17:05

No je to rozdíl měsíc, což by odpovídalo tomu že plod se nevyvíjí… :( budu držet palce, máš aspoň utrogestan?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
8.10.19 17:29

@jezz1e dekuju za podporu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
8.10.19 17:30

@mackA159 to nemam, mudr rikal ze nema vyznam davat nejaky vitamíny a podobne… Tak je to asi jasne :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
568
8.10.19 17:38

@Lyda19 to je de.bil normne se dava utros na krvácení..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
8.10.19 18:38

@mackA159 no to teda jo… Chjooo tohle ke vědět… Tak pro priste zas budu chytrejsi. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13041
8.10.19 19:50
@mackA159 píše:
@Lyda19 to je de.bil normne se dava utros na krvácení..

víš co, mě ho doktor napsal, ale se slovy, že to je stejně placebo efekt. Pokud se plod nevyvíjí, tak to utrogestan fakt nezachrání… U mě stejně nezafungoval… Takže bych se nehroutila z toho, že doktor léčbu nenasadil. Ona neuškodí, ale ve spoustě případů ani nepomůže…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7437
8.10.19 19:57

3 týdny při pravidelném cyklu je šílený rozdíl..ja jsme měla 14 dní rozdíl ale teda měla jsme nepravidelný cyklus..urcite bych se připravila na one varianty…
Držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47634
8.10.19 20:03

@nozu placebo to není. Je to hormon, ale je jasné že pokud těhotenství je neprosperující tak utrogestan s tím nic neudělá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1129
8.10.19 22:23

Já myslím, že není nutné doktorovi nadávat do de. bilu. Podle všeho je to neprosperující těhotenství a měsíc je opravdu velký rozdíl. Snad potratis sama a bude jak se říká pohnojeno, nebude nutná revize. Myslím, že lékař už tomu žádnou šanci nedává, tak ani utros nepsal, ale chce to ještě zkontrolovat a dát tomu čas, hned tě neposila na revizi a do nemocnice, tak bych jej fakt takto neoznacovala. Nicméně. Naděje umírá poslední… Držím palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
52
9.10.19 09:37

@Tejule dekuji, ja uz jsem smirena s tim, ze to nevyjde, stale krvacim, i kdyz ne tak moc, tak snad to samo odejde, do nemocnice fakt nechci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama