Mladý a svěží vzhled, jak na to? :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pomka
Kelišová 7256 příspěvků 07.01.18 20:29
Mladý a svěží vzhled, jak na to? :-)

Pěkný večer… protože jsem zase o rok starší a už mi není 20, napadlo mě toto téma. Zajímaly by mě rady „zkušenějších“, jak se udržovat a vypadat dobře. Nemyslím tím, že se má ženská líčit apod. Mám na mysli, jak vypadat dobře i nenalíčená :) Jak se udržujete? Co děláte pro pleť, pro vlasy? Jde s tím něco vůbec udělat nebo je to dáno „přírodou“, je to v genech? Nějaké praktické a ověřené rady? ;) :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Reakce:

a.n.o.n.y.m.n.í 2
Zasloužilá kecalka 545 příspěvků 07.01.18 20:41

Myslim si, ze je dulezite, jist zdrave, to se podepisuje i na pleti, vlasech, nehtech a tak. Pak urcite hodne ciste vody, nekourit!! A mazat oblicej kremem. Odlicovat se, neenchavat make up pres noc.. :roll: a dulezity je i kvalitni spanek:)

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 07.01.18 20:42

Nenalicena fakt nevypadam zdravě a to mi je lehce přes 30… taky by mě to zajímalo. Snad jen solárko by mohlo pomoci.

eva.pass
Povídálka 22 příspěvků 07.01.18 20:42

Myslím, že dobré je moc se nemračit, nepoužívat mimické svaly na čele, vrásky tam člověku přidají pár let :) jinak si udržovat postavu, nadváha přidává roky a naopak přílišná hubenost zvýrazní vrásky…

Pandemie
Stálice 96 příspěvků 07.01.18 20:44

Strava + pohyb. Napr. joga…

Romilda
Kecalka 391 příspěvků 07.01.18 20:44

Tak nezanedbatelná část přirozeně krásného vzhledu je určitě v genech, ale strašně moc dělá vnitřní psychický stav člověka, který se pak odráží na jeho zevnějšku. Vidím to ve svém okolí - kdo dokáže být šťastný a má v sobě optimismus, z toho krása sálá i navenek. No a pak samozřejmě ta klasika, že by o sebe žena měla pečovat, třeba chodit pravidelně ke kadeřnici, hezky a přiměřeně ke svému věku se oblékat, umět se nalíčit a tak…prostě mít se ráda.

Evulina
Extra třída :D 14761 příspěvků 07.01.18 20:52
@Pomka píše:
Pěkný večer… protože jsem zase o rok starší a už mi není 20, napadlo mě toto téma. Zajímaly by mě rady „zkušenějších“, jak se udržovat a vypadat dobře. Nemyslím tím, že se má ženská líčit apod. Mám na mysli, jak vypadat dobře i nenalíčená :) Jak se udržujete? Co děláte pro pleť, pro vlasy? Jde s tím něco vůbec udělat nebo je to dáno „přírodou“, je to v genech? Nějaké praktické a ověřené rady? ;) :)

Nejlíp na to pomůže strava..jíst střídmě, zdravě, hodně čerstvé zeleniny a ovoce, ale tím nemyslím supermarketové vypěstované v téměř chemické laboratoři, ale nejlíp domácí ze zahrádky nebo teda případně ze zdravé výživy v biokvalitě, ale tam teda vždycky valím oči, kolik si za to říkají, jako kvalita jo, ale ceny jsou tak vyšroubované nahoru, až běda..no nic..A velmi pomohou občasné půsty, tělo se pročistí, pročistí se i pleť, oči rozjasní..
Jíst radši střídmě vysoce kvalitní stravu než si dát hodně a nekvalitní, průmyslově zpracované. Snažit se ze stravy vytěžit maximum vitaminů a minerálů, všímat si i takových „prkotin“, jako je používaná sůl - např. nejvíc minerálů má šedá, nerafinovaná keltská mořská sůl..
Obiloviny namáčet k jejich „předtrávení“ a eliminaci kyseliny fytové min. 12 hodin, lépe až 24 hodin předem v kyselém roztoku (např. ovesné vločky na kaši se namočí předem v teplé vodě s příměsí syrovátky nebo citronové šťávy). Obiloviny více jíst formou těchhle kaší apod., než jako suché pečivo..

Takže bych na to šla v prvn linii stravou..

Jo a hodně pít..nejlíp čistou pramenitou vodu.

Plus přidat pohyb, nejlépe na čerstvém vzduchu v přírodě (nikoli u silnice ve městě) a veselou mysl.

Jako když to tak po sobě čtu, teorii mám zmáknutou, ale skutek občas utek, protože od rána do večera furt plno práce a nestíhám :oops: :oops: 8) 8)
Taky ještě kojím, takže půsty jsou tabu..ale jak to jde, snažím se na sobě pracovat..třeba si oblíknu dres na cvičení..no a vzápětí se přižene některá z dcer, že něco potřebuje anebo tak..No, tak snaha se prý taky cení, že :mrgreen: :mrgreen:

tasa
Echt Kelišová 8910 příspěvků 07.01.18 21:10

@Romilda souhlas

Pomka
Kelišová 7256 příspěvků 07.01.18 21:42

Tak s tou váhou to je pravda. Čím vyšší váha, tím starší vzhled. Mám nadváhu a chtěla bych s tím něco dělat, víc si hlídat co jím. S pohybem to vidím bledě, to není kdy… :)
Myslíte, že třeba pleti pomáhá omývání studenou vodou?

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 08.01.18 13:41

Geny dělají hodně. Dál je potřeba si každý den dobře odpočinout a vyspat se, kvalitní strava, dostatek tekutin, pohyb, psychická pohoda…

MadGirlNancy
Ukecaná baba ;) 1654 příspěvků 08.01.18 22:18

Mne pomáhá hodně spát, nepiju alkohol, jim hodně zdrave a spis syrovou stravu, ořechy, piju vodu s citronem a bylinkové čaje. Jim pupalkove tobolky, stříkám se kvetovou růžovou vodou a obličej mazu pupalkovym olejem. Dělám si každý den masaz obliceje, jednou týdne masku z jílu, jednou týdne tělový peeling sůl s olejem. Při líčení do make upu míchám trosku rozjasnovace Becca shimmering perfector a kolem oči rozjasnujici korektor Estee Lauder. A hlavně šestkrát týdne běham min 5 km, jednou týdne plavu, posilují vlastním tělem a každy den si dam strecink s velkým míčem před spanim a několikrát měsíčně chodím na masaz. Pravidelně chodím na dentální hygienu a jednou ročně belim zuby. Jednou měsíčně kadeřník a kosmetika. Nosím barvy, které se hodí k mému barevnému typu. No koukám, ze se dost nadřu. Je mi 37.

berusa.m
Závislačka 2587 příspěvků 09.01.18 08:35

@MadGirlNancy Tý jo! Klobouk dolů :potlesk:

Pomka
Kelišová 7256 příspěvků 09.01.18 19:53

@MadGirlNancy tak to fakt klobouk dolů. Obdivuju ženský, který tohle dají s dítětem (pokud máš). Já bych chtěla začít tak nějak běhat, ale nemám kdy :?

Souhym
Stálice 93 příspěvků 14.07.18 22:43

@Tiger-lily @MadGirlNancy ty brďo :palec: 8o :) To jste dobré,zvláště když čtu příspěvek u MadGirlNancy! :palec: :)

35ja
Kecalka 262 příspěvků 14.07.18 23:01

@MadGirlNancy 8o tyjo máte toho tolik

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama