Reklama

Mladý ječmen a femibion v těhotenství současně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Elfice
Nováček 2 příspěvky 13.02.17 18:05
Mladý ječmen a femibion v těhotenství současně?

Ahoj… prosím vás o radu/názor… jsem v 18tt a jelikož jsem byla v prvním trimestru velmi často nemocná byl mi doporučen na posílení imunity mladý ječmen, který jsem právě po pečlivém uvážení začala pozvolna užívat (zatím 1 lžička denně)…
Nedávno jsem od kamarádky dostala Femibion 2… Můžu ječmen a Femibion užívat současně? Nepředávkuju se vitamínama? Případně co kdybych femibion užívala např. obden? Je mi líto ho nevyužít, ale nerada bych sobě a hlavně tomu malýmu uvnitř ublížila…
Díky za rady :)

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.17 18:14

Ahoj, já měla na mladý ječmen alergickou reakci jak hrom, vyrážka v obličeji a na rukou, senná rýma a výtok na který jsem nikdy netrpěla :nevim: V těhotenství bych si dala s očistnými kůrami pozor..ale každý reaguje jinak. Mě na gyndě v těhot. třeba chlorellu apod. nedoporučila.

marggitt
Stálice 64 příspěvků 13.02.17 21:40

Já jsem brala ječmen od poloviny druhého trimestru, ne že bych se tomu dřív bránila, ale objevila jsem ho až později :) Brala jsem nějaké jiné těhu vitamíny, nevzpomínám si teď na jméno, ale nijak to nevadilo s tím ječmenem…Vitamíny jsem měla ráno, ječmen jsem si dávala později odpoledne.

Elfice
Nováček 2 příspěvky 14.02.17 10:37

Ok Marggitt díky… nebudu z toho tedy vyplasena… :) femibion budu asi radeji uzivat ob den a doufam ze to bude v poradku… u femibionu 1 mi lekarnice rikala ze se klidne muze uzivat ob den ci ob dva, tak to tak provedu i u tohohle a jecmen budu pridavat pozvolna…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.18 20:27

taky jsem uživala Femibion a brala sjem ho poctivě podle trimestru. Dcerka se narodila týden po termínu a je zdrava

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama