Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dní

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4361
27.3.14 08:00

Mléčná dieta Rajko Dolečka na 13 dní

Ahoj holky, toto téma už tu bylo, ale není funkční tak zakládám nové :-)

Kdo jde se mnou ihned dneska do této diety pokud už jste snídaly nevadí, prostě svačina už bude mlíko, uvědomuju si že je drastická a trpí se u ní hlady, mám jí vyzkoušenou i když nikdy jsem nevydržela více jak 8 dnů i přesto jsem vždycky zhodila aspoň 5kg takže se jdu trápit znova, beru jí jako morbidní pro žaludek i mozek aby si odvyknul pořád něco žrát a u tohodle vím že to zabírá, 4den je krize pak už to jde, po této dietě mám v plánu mnohem jednodušší která taky zabírá a tu pak nebude problém držet, takže kdo se přidá a bude se snažit se mnou? :dance: :dance: :dance:

CHCE TO OKAMŽITÉ ROZHODNUTÍ, U MĚ NASATLO DNESKA RÁNO. NEODKLÁDAT NA ZÍTRA, PONDĚLÍ, VÍKEND ATD…

Jí se pravidelně pět jídel po třech hodinách, nejlépe v 7:00, 10:00, 13:00, 16:00 a 19:00. Čas si můžete trošku upravit tak, aby vám vyhovoval.

1.den – 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

2.den – bílý jogurt, 150 g tvarohu, 150 g vař. masa, 250 g tvarohu, 2 vejce a čaj

3.den – 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

4. den – bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj

5.den – 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

6. den – 100 g šunky, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml kyselého mléka,

7.den – 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g vařeného masa, 250 ml mléka

8.den – 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce, 200 g zeleniny, 200 g ovoce,

9. den – 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka, 250 ml mléka

10.den – bílý jogurt, 150 g tvarohu, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa,

11. den – 100 g ovoce, 100 g zeleniny, 100 g salámu, 250 ml mléka, 150 g vařeného masa

12.den – bílý jogurt, 250 ml mléka, 100 g zeleniny, 100 g zeleniny, 100 g salámu a čaj,

13.den – 100 g zeleniny + 2 vejce, 100 g ovoce, 100 g tvarohu, 100 g ovoce, 100 g zeleniny + kyselé mléko

Denně se musí vypít minimálně 2 litry neslazených tekutin. Káva se může pít jen, když se pije dle plánu mléko. Solí se minimálně. Konzumovat by se mělo spíše polotučné mléko, tvaroh i jogurt, protože nízkotučné výrobky nemají téměř žádné živiny. Po dodržení mléčné diety a jejího přesného jídelníčku můžete zhubnout až 8 kg a ty si i udržet, jak tvrdí Doleček.

Pokud trpíte alergií nebo intolerancí laktózy či mléčných bílkovin, tak tuto dietu nezkoušejte.
Mléčnou dietu není vhodné držet déle než třináct dnů.

Mléčná dieta Rajka Dolečka je velice oblíbená, ale také je drastická a nezdravá.

Příspěvek upraven 27.03.14 v 08:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14633
27.3.14 08:10

:poblion: Mléko a salám, drastická a nezdravá. Jinak jste v pořádku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20768
27.3.14 08:11

Zvedá se mi kufr, jen co to čtu.. Chudák tělo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5847
27.3.14 08:15

Ani jsem ten jidelnicek nedocetla a malem se :poblion: fuj dle me jojo efekt urcite nastane je to nesmysl

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5847
27.3.14 08:17

A navic nesnasim kdyz mi nekdo rika co jist a co ne kdyz budu chtit zhubout zacnu se hybat a budu jist min a hodne zeleniny to je jasny ne a nejist bile pecivo nevpat se sladkym a pit jen vodu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4361
27.3.14 08:18

Nikdo vás nenutí se přidat.

Vím že je drastická, vím že je nezdravá, dokonce to tam mám i napsané, kufr se mi nezvedá protože salám se zrovna mlíkem nezapíjí.

Normální jsem, ale stejně drastické je nosit 40kg a více nadváhy, takže teď hold něco drastického na tu morbidní nadváhu.

Nejdrastičnější to připadá těm co nepotřebují hubnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9553
27.3.14 08:36

@trixinka a proc zrovna tento typ diety? ja taky potrebuju shodit, ale zacala jsem tim, ze jim podle zasad zdrave vyzivy a hlavne se hybu!!!

nezlob se na me, ale tento typ diety je tak na rozhašení celého organismu, neverim, ze se clovek vyhne jo-jo efektu :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
757
27.3.14 08:38

Náhodou, ač souhlasím s tím, že tahle dieta je šílená a je téměř nereálné následné stravování ukočírovat tak, aby nedošlo k jojo efektu (mohlo by se to podařit jen postupným zvyšováním příjmu o cca 200 - 400kJ za týden postupně až na normální příjem, ne tedy ten původní, u kterého k takovému nárůstu váhy došlo..spojit to s pohybem a přetransformovat tuhle šílenost postupně pomalu na zdravý jídelníček), podobná dieta se dříve používala a i dnes se s í dá občas setkat - v nemocnicích, pod dohledem, u morbidně obézních, kde je nutný rychlý úbytek váhy za jakoukoliv cenu (třeba před nutnou operací).
Tzv. Karjalova mléčná…v podstatě se podává jen na střídačku mléko a smetana. Týden, max. 10 dní. Jsem nutriční terapeutka, školu jsem dokončila v roce 2011 a ještě jsme se o téhle dietě i učili…
Tím neříkám, že bych ji komukoliv, kdo u toho neleží v nemocnici a neváží nad sto kilo, doporučila.
Fakt skoro nejde reálně nastavit další stravování tak, aby se to časem nevrátilo zpátky…
Nicméně dieta se používala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5847
27.3.14 08:44
@trixinka píše:
Nikdo vás nenutí se přidat.

Vím že je drastická, vím že je nezdravá, dokonce to tam mám i napsané, kufr se mi nezvedá protože salám se zrovna mlíkem nezapíjí.

Normální jsem, ale stejně drastické je nosit 40kg a více nadváhy, takže teď hold něco drastického na tu morbidní nadváhu.

Nejdrastičnější to připadá těm co nepotřebují hubnout.

Byt tebou dojdu si na dietologii nebo k vyzivovymu poradci sezenu si osobniho trenera zacnu cvicit muzu doporucit jillia michaels nebo tiffany rothe jsou volne dostupne na youtube ale proc drzet neco co je nezdrave navic urcite te nemine jojo efekt to sami jest adipex sibutramin atd.nebo rovnou metamfetamin ze :roll: navic teb jidelnicek je postaven predevsim na bilkovinach po kterych rostou svaly

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4361
27.3.14 08:48

Fireangel - Děkuji :-)

Vím že je tato dieta právě určená pro rychlý úbytek váhy, to je to co potřebujou obézní lidi vidět na váze, že to jde a pak sepne ten mozek že to půjde i dál, vím sama že pokud se nejlíp po 1 dnu nedostaví žádná reakce na váze tak mozek zpátky uvažuje proč to vůbec dělá, jestli to má smysl :-) je to sice špatně a je to i slabá vůle ale je to prostě tak.

Jen mě tu fascinujou příspěvky jak je to strašně špatné a nezdravé, a jak jsem nenormální, nikoho nenutím, je tady o mléčné dietě plno diskuzí a kupodivu holkám vyšlo že se našlo pár jiných co s nima do toho šly i bez keců těch co to odsuzujou.

Po dlouhé době jsem založila diskuzi a už toho asi lituju, že jsem se do boje nedala sama v tichosti. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5847
27.3.14 08:53

@trixinka nikdo nenapsal ze jsi nenormalni snazim se jen pomoct muzu doporuciz stranky stobklub.cz a co s pridat do neake skupiny treba tady na emiminu kde holky spolu hubnou to muze byt motivace do zacatku me o treba moc pomohlo jinak zkus vlakninu pred kazdym jidlem zasyti te to

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8290
27.3.14 09:05

Já jsem tuhle dietu držela před 3 lety, nebyla jsem vyloženě tlustá 158 cm a63 kilo, což už je dost. Napřed jsem to samozřejmě zkoušela jinak, úplně jsem změnila jídelníček, žádné sladkosti, pečivo, přílohy, dvakrát týdně jsem chodila cvičit plus ještě doma kalanetiku a nic-pomalu ale pravidelně jsem přibírala-při tomhle režimu 5 kilo za rok až na těch 63.Psala jsem si jídelníček, ukazovala ho výživovému poradci-podle něj to byla ideální zdravá dieta a já prostě furt přibírala. Říkala jsem to i dr. na endokrinologii, ta mi řekla, že při mojí hypofunkci štítné žlázy prostě zhubnout nemůžu, že ten metabolismus je tak pomalý, že to prostě nejde.
Tak jsem zkusila už teda ze zoufalství tuhle dietu a světe div se- zhubla jsem 8 kilo. Samozřejmě se musim trochu krotit i dál, ale já jsem celkem zvyklá jíst zdravě, tak si tu váhu držim, rozhodně žádný jo jo efekt nenastal, akorát vždycky přes vánoce nějaké kilo naberu. Takže teď mam 58 kilo a chystam se před dovolenou do toho jít znovu-chtěla bych těch 54.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8290
27.3.14 09:09

A nepřijde mi to teda nějak nezdravé, samozřejmě jsem nejedla gothaj, ale kvalitní šunku, je tam dost ovoce, zeleniny, maso, mlíko mam ráda, jí se po třech hodinách, takže hlad jsem měla akorát ty dny, kdy bylo jenom mlíko. ale to se dá vydržet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
pavlats
27.3.14 09:11

HOlky, nepomlouvejte, pokud jste ji nevyzkoušely. Zakladatelka se neptala, co si o tom myslíte, ale jestli jdete do toho s ní. Za mě: Já jí držela před otěhotněním 16 dní. Zhubla jsem 6 kg (z 84 na 78), teď mám 3 týdny před porodem a mám 85 kg. U dvou předchozích těhotenství jsem nabrala 12 a 13kg. Asi za ten můj malý váhový přírůstek teď ta dieta nemůže, ale o jojo efektu se, myslím, nedá mluvit. A to teď samozřejmě nic nedržím. Takže za mě super. Až dokojím, chci si ji dát znova. Je to sice drasťárna, ale dá se to. Držím palce!

• Citovat
  • Nahlásit
19609
27.3.14 09:20

@trixinka
Prosím tě, vykašli se na to :zed:
Přidej se do nějaké skupinky, kde se hubne změnou stravy a uvidíš, že to půjde. Zkus kalorické tabulky a nezpomaluj si metabolismus sračkama, viz ta dieta.

Já vím jaké to je mít nadváhu a jediné co funguje je nízkoglykemická strava a trochu pohybu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat